Leerling timmerman

Nieuw

Introductie

Als leerling timmerman een vak leren en aan het werk in de bouw? Alles bouwen en in elkaar zetten en ook nog eens in de buitenlucht werken? Dan hebben wij een leuke baan voor jou!.

Wil je meer informatie over het vak? We helpen je graag verder.
Tel: 0596 542504 | barbara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Leerling timmerman

Je gaat samenwerken met ervaren timmermannen die veel ervaring hebben in de bouw. Met enige ervaring in de bouw ga jij helpen met alle werkzaamheden die een timmerman ook uitvoert. De werkzaamheden voer je uit op verbouw- en onderhoudsprojecten.

Je werkzaamheden zullen onder andere bestaan uit het repareren en monteren van deuren, vloeren, kozijnen, daken, plafonds, wanden, vensterbanken en/of andere (houten) constructies. Je gaat ook renovatiewerk en onderhoudswerkzaamheden uitvoeren. Je gaat samenwerken met een ervaren timmerman die je het vak gaat leren.

Je gaat werken bij

een betrouwbaar en kwalitatief hoogwaardige opdrachtgever. Door de goede service heeft onze opdrachtgever een groot klantenbestand opgebouwd. Het bedrijf is gevestigd in Appingedam. Naast het uitvoeren van werkzaamheden adviseert het bedrijf de klanten op het gebied van:

  • nieuwbouw
  • verbouw
  • onderhoud
  • restauratie panden
  • restauratie monumenten

Wat bieden wij je aan

  • Je verdient tussen de €12 - €14 bruto per uur op basis van het bouw cao.
  • Je ontvangt reiskostenvergoeding van €0,19 cent per kilometer.
  • Je ontvangt wekelijks je salaris
  • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden namens JIJ Uitzendbureau

Wat vragen we van je

  • Je bent in het bezit van een VCA certificaat of bereid om deze te halen
  • Je hebt aantoonbare ervaring als timmerman of volgt een opleiding hierin
  • Je bent in het bezit van een B rijbewijs

Salarisindicatie

€1800 - €2400 bruto per maand.

Locatie

Appingedam

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-06-2022
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-06-2022
inAssen
02-06-2022
inStadskanaal
02-06-2022
inSumar
02-06-2022
inGarnwerd
02-06-2022
inTerschelling
02-06-2022
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl