Leerling zonnepanelen monteur Assen

Topbaan

Introductie

Wij zijn per direct op zoek naar een Leerling Zonnepanelenmonteur in de omgeving van Assen! Ben jij de juiste persoon? Neem dan eens contact op!

Wat ga je doen als Leerling zonnepanelen monteur Assen

Als leerling zonnepanelen monteur ga jij aan de slag bij een zonnepanelen bedrijf. Je leert om zonnepanelen op het dak te plaatsen en krijgt intern een opleiding van een ervaren zonnepanelen monteur.

Jij vindt het repareren en het installeren van zonnepanelen systemen interessant en hebt altijd al interesse gehad in techniek. Tot je werkzaamheden behoren ook het uitvoeren van aanpassingen aan- en in de meterkast, installeren van omvormers, kabels leggen, het plaatsen en aansluiten van de zonnepanelen op het dak en verhelpen van storingen. Als monteur zonnepanelen moet je vaak op grote hoogtes werken, dit maakt elke dag anders en zorgt voor afwisseling in het werk!

Je gaat werken bij

Een bedrijf gelegen in Assen dat reeds jarenlang gespecialiseerd is in het installeren van zonnepanelen. Met persoonlijk advies en het aanbieden van het totaalpakket wordt ervoor gezorgd dat klant optimaal bediend wordt. Kwaliteit staat bij hun hoog in het vaandel, je gaat dus werken met uitstekend gereedschap en materiaal. Je werkt met collega's in kleine teams en samen zorg je er voor dat de klus succesvol wordt afgerond.

Wat bieden wij je aan

  • Goed salaris conform cao €10,50 - €12,50 bruto per uur
  • Specialisatie mogelijk als zonnepanelen monteur
  • Je krijgt jouw salaris wekelijks uitbetaald
  • Reiskostenvergoeding €0,19 km
  • Jij Uitzendbureau regelt goede secundaire arbeidsvoorwaarden (kerstpakket, activiteiten voor collega´s, werkkleding)
  • Je hebt een afwisselende baan met kans op een vast contract

Wat vragen we van je

  • Je hebt affiniteit met de bouw of techniek;
  • Je hebt geen last van hoogtevrees;
  • Je hebt een goede werkinstelling, je bent communicatief vaardig en leert graag een nieuw vak;
  • Je bent in het bezit van een VCA diploma of bereid dit te halen;

Salarisindicatie

Tussen de €1800,- | €2150,- bruto per maand

Locatie

Assen

Contactpersoon

S Douwsma
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 25-06-2020
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl