Lijmer

Introductie

Opzoek naar werk als Lijmer? Wij zoeken voor langere tijd kalkzandsteen lijmers voor in de omgeving van Hoogeveen!

Wat ga je doen als Lijmer

Voor onze opdrachtgever zijn wij opzoek naar kalkzandsteen lijmers in de omgeving van Hoogeveen. Ervaring in een bouw gerelateerde functie is een pré. Jouw werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit het aanleggen van binnenmuren voor woningen en gebouwen met kalkzandsteenblokken. Je zult een bouwtekening raadplegen om de blokken op een juiste manier te plaatsen en lijmen.

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een Klussenbedrijf in Hollandscheveld. Een kleine aannemer die al jaren in het vak zit van lijmwerken.

Wat bieden wij je aan

  • Een goed loon en goede arbeidsvoorwaarden;
  • Stipte, wekelijkse betaling;
  • Prettige en informele werksfeer binnen een enthousiast team;
  • Fulltime baan;

Wat vragen we van je

  • Je bent een harde werker en fysiek sterk;
  • Ervaring is een pré;
  • Je bent representatief en betrouwbaar;
  • Je bent in bezit van een Vca-certificaat, of kan deze via Jij Uitzendbureau behalen
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs B en eigen vervoer.

Salarisindicatie

€12 - €16 bruto per uur afhankelijk van je ervaring.

Locatie

Hollandscheveld

Contactpersoon

M Nieveen
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 15-10-2021
Contact
Marloes Nieveen
Voor een leuke baan in de bouw mag je bij mij aankloppen. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
22-10-2021
inGroningen
22-10-2021
inAssen
22-10-2021
inStadskanaal
22-10-2021
inGroningen
22-10-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl