Logistiek medewerker

Nieuw

Introductie

Een baan waar geen dag hetzelfde is met veel afwisselende werkzaamheden. Iets voor jou? In verband met de uitbreiding van het team in Groningen zoekt onze klant een nieuwe collega.

Neem contact op via: 050-5470050 / 06-15697700 (WhatsApp) of solliciteer direct!

Wat ga je doen als Logistiek medewerker

Door jouw actieve houding zorg je er samen met je team voor dat alle goederen op het juiste moment op de juiste plek zijn. Jij bent een belangrijke schakel in het hele proces. Je zorgt voor:

  • Orde en netheid op de werkplek;
  • Materieel/ materiaal transport klaarzetten;
  • Retouren verwerken;
  • Correcte verwerking van transportbonnen;
  • Ondersteuning technische dienst;
  • Schoonmaken van o.a. dixies en machines met een hogedrukspuit.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is volledige leverancier in onder andere de bouw. Het bedrijf heeft meerdere vestigingen in in Nederland en is werkzaam op de Noord-Europese markt. Ondanks de enorme grote van het bedrijf is er een zeer gemoedelijke sfeer en is iedereen gelijk aan elkaar. De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 7.00 tot 16.00 uur en/of van 08.00 tot 17.00 uur.

Het magazijn is (voornamelijk) een buitenwerkplaats. Belangrijk is het daarom dat je bereid bent om in alle 4 jaargetijden te werken in alle weersomstandigheden.

Wat bieden wij je aan

  • Een fulltime dienstverband en bij goed functioneren heb je kans op een vast dienstverband;
  • Je komt te werken in een groeiende en dynamische organisatie;
  • Opleidingsmogelijkheden en doorgroeimogelijkheden;
  • Salaris tussen de €2000 - €2500 bruto per maand;
  • Reiskostenvergoeding van 0.19 ct / km;
  • Opbouw vakantiedagen en 8.33% vakantiegeld;
  • Pensioenopbouw.

Wat vragen we van je

  • Jij bent in het bezit van je heftruckcertificaat;
  • Bereidheid alle 4 jaargetijden buiten te werken in alle weersomstandigheden;
  • Fysiek sterk;
  • Woonachtig in Groningen of nabije omgeving.

Salarisindicatie

€2000 - €2500 bruto per maand.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Adres
Smirnoffstraat, 9721BV Groningen
Vakgebied
  • Transport/Logistiek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 25-11-2021
Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw?
Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl