zzp'er worden bij jij uitzendbureau

Logistiek medewerker

Nieuw

Introductie

Omschrijf jij jezelf als punctueel, zelfstandig en is jouw mentaliteit doorzetten? Dan ben ik op zoek naar jou! Wij zoeken een logistiek medewerker voor onze opdrachtgever.

Vragen? Neem dan gerust contact op.

esther@jij-uitzendbureau.nl | 0646312150 | 0596 542504

Wat ga je doen als Logistiek medewerker

Als logistiek medewerker bij onze opdrachtgever ga jij je o.a. bezig houden met:

  • het verzamelen van orders
  • het verwerken van orders
  • goederen die binnenkomen ga je uitpakken en verwerken in het magazijn.

Je gaat werken bij

een bedrijf dat zich expert noemt op het gebied van online auto onderdelen. Een succes in de markt mede mogelijk gemaakt door een hoop tevreden klanten.

Wat bieden wij je aan

  • Maandelijks of wekelijks je salaris uitbetaald!
  • Een vast contactpersoon binnen JIJ Uitzendbureau
  • Opbouw van pensioen en vakantiedagen
  • De mogelijkheid om jezelf te ontwikkelen

Wat vragen we van je

  • Je kan zelfstandig op locatie komen (fiets of met de auto)
  • Je bent flexibel inzetbaar (wisselende tijden of op zaterdag)
  • Je vindt het leuk om bezig te zijn

Salarisindicatie

€10,80 bruto per uur.

Locatie

Ten Post

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Transport/Logistiek
  • Techniek
Dienstverband
  • Parttime
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
  • 13-24 uren p.w.
  • 25-32 uren p.w.
  • 32-40 uren p.w.
  • 0-40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 08-12-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
26-01-2023
inGroningen
26-01-2023
inZuidbroek
26-01-2023
inZuidbroek
26-01-2023
inGroningen
26-01-2023
inAssen
26-01-2023
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl