Loodgieter

Nieuw

Introductie

Ben jij een handige loodgieter. En heb je geen moeite met onderhoud, reparatie van waterleidingen, verwarmingen en sanitair? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Wat ga je doen als Loodgieter

Je komt binnen een organisatie in de installatietechniek te werken waarbij je voornamelijk loodgieterswerk verricht. De werkzaamheden vinden plaats in de woningbouw en utiliteit.

Als loodgieter ben jij voornamelijk aan het werk in woningen, scholen, bedrijfspanden en of instellingen.

  • Zit het afvoer verstopt?
  • Is er een lekkage?
  • Zit het riool verstopt?
  • Storingen aan de ketel?

Jij bent diegene gaat deze problemen verhelpen

Je gaat werken bij

Het bedrijf is opgericht vanuit één visie: mensen zo snel en zo goed mogelijk helpen. Want hoewel klanten niet zitten te wachten op schoonmaak- of reinigingswerkzaamheden, of problemen met hun riolering, willen ze wel een goede service. Daarom zet het bedrijf een stapje extra voor hun klanten. Zodat het uiteindelijk fijn is dat wij bij hun zijn langs geweest!

Wat bieden wij je aan

  • Je krijgt wekelijks uitbetaald
  • Er is een prettige werksfeer
  • Er zijn goede secundaire arbeidsvoorwaarden bij Jij Uitzendbureau (kerstpakket, jubileums)
  • Er is kans op een vast contract
  • Reiskostenvergoeding

Wat vragen we van je

  • Relevante werkervaring met betrekking tot loodgieter
  • Mbo werk- en denkniveau
  • Ervaring in installaties (cv ketels, ventilatiesystemen)
  • Technisch inzicht, zelfstandigheid, probleemoplossend en servicegericht
  • Rijbewijs B

Salarisindicatie

Salaris van maximaal € 2.764,- bruto per maand op basis van 40 uur per week

Locatie

Groningen

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 14-09-2020
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam
23-09-2020
inScheemda

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl