Machinist mobiele kraan

Nieuw

Introductie

Jij bent een kraanmachinist en kan een mobiele kraan tot het uiterste vergen, natuurlijk wel in alle veiligheid. Je bent verantwoordelijk, enthousiast en baas over de mobiele kraan. Wat wil je nog meer?

Meer weten over de vacature? Bel gerust 0592 - 749277 of mail milan@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Machinist mobiele kraan

Je gaat aan de slag als machinist mobiele kraan en je werk bestaat uit:
  • Besturen van een mobiele kraan tijdens grond- en beton werkzaamheden
  • Als het uitkomt word je ingezet als allround medewerker
  • Je werkt veilig met de mobiele kraan en wil in een gezellig team werken

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een familiebedrijf. Bekende naam met grote projecten zoals in de Eemshaven maar ook kleinere projecten voor gemeenten of particulieren. Denk aan fietspaden aanleggen of erfverhardingen aanleggen voor boeren.

De dag begint met een bak koffie in de kantine in Garnwerd. Of in overleg rechtstreeks naar de klus. Sfeer binnen het bedrijf is goed, ons kent ons cultuur. Doe maar normaal dan doe je al gek genoeg zeggen ze ook wel. Het betonbedrijf is goed voor hun personeel.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband met het hele jaar door werk
  • Salaris vanaf €14,04 bruto per uur
  • Wekelijks je salaris uitbetaald
  • Reiskostenvergoeding €0,19 / km
  • Jij Uitzendbureau regelt goede secundaire arbeidsvoorwaarden (kerstpakket, activiteiten voor collega´s, werkkleding)
  • Afwisseling in je werk met goede kans op vast contract

Wat vragen we van je

  • Je bent in bezit van een B rijbewijs en eigen vervoer
  • Werkervaring in de bouw als kraanmachinist
  • In bezit van VCA (mogelijk om via Jij Uitzendbureau te halen)
  • Woont in Noord-Nederland, voorkeur binnen straal van 45km van Garnwerd

Salarisindicatie

€2200 - €2600 bruto per maand

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Adres
Oostumerweg 4, 9893 TC Garnwerd
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 20-07-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
04-08-2021
inGroningen
04-08-2021
inRoden
04-08-2021
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

 

Delfzijl
0596-542504
mara@jij-uitzendbureau.nl

 

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl