zzp'er worden bij jij uitzendbureau

Magazijn medewerker

Nieuw

Introductie

Ben jij opzoek naar vrijheid en ruimte voor eigen initiatief als magazijn beheerder? Jij bent verantwoordelijk voor het magazijn en voor alles wat er in- en uit gaat binnen het kozijnenbedrijf. Je houdt je bezig met het ontvangst en de controle van de materialen. Lijkt het jou mooi werk om diensten te verlenen van onschatbare waarde? Kom met ons in contact!

Wat ga je doen als Magazijn medewerker

Je bent als magazijn beheerder verantwoordelijk voor de voorbereiding van het werk van de kozijnen monteurs. Jij bent iemand die zorgt dat alles tot in de puntjes is voorbereid zodat de monteurs op locatie kozijnen kunnen monteren. Je gaat aan het werk als magazijn medewerker en bent dan ook volledig verantwoordelijk voor het voorraad beheer. Zo bestaan je werkzaamheden uit:

Het volledige beheer van het magazijn
Jij maakt de orders klaar voor de dag / week
Jij bent koning van alle goederen bestellen en beheren
Je kunt hierbij denken aan de volgende producten (kozijnen, glas, kit werk, gereedschap)
Jij zorgt ervoor dat alle monteurs voorbereid met de werkbus op klus gaan

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een professioneel kozijnenbedrijf in Groningen dat specialist is op het gebied van luxe kozijnen (aluminium, hout, kunststof en glas). Je merkt dat er veel passie is voor de kozijnen, dat een droomhuis kunnen maken van elk project. Naast het monteren van kozijnen, doet het bedrijf dus ook aan glas zetten, zonwering en overkappingen, zowel binnen als buiten.

Ken je de luxe bouwprojecten in Eelderwolde? Grote kans dat de kozijnen door dit bedrijf zijn geplaatst! Het bedrijf is bekend in Groningen, Drenthe en Friesland en er werken tussen de 10-20 medewerkers. Het bedrijf heeft haar locatie in Grootegast en heeft een locatie met een grote showroom. Binnen het bedrijf is er een gemoedelijke sfeer, naast het harde werken is er op vrijdag samen met collega's een week afsluiting. Zo kent iedereen elkaar en bestaat er een samenwerking tussen jong en oud en gaat iedereen respectvol met elkaar om.

Wat bieden wij je aan

  • Een bijpassende marktconform salaris tussen de €2500 - €3000 bruto per maand.
  • Je werkt gemiddeld tussen de 38 - 40 uur per week
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 cent per kilometer
  • 25 vakantiedagen en 8,33% vakantiegeld
  • Een prettige werksfeer: BBQ met collega's en week afsluiten op de vrijdagmiddag
  • Je hebt een belangrijke rol binnen het bedrijf, krijgt veel verantwoordelijkheid en vrijheid
  • Je hebt een vast contactpersoon binnen JIJ uitzendbureau

Wat vragen we van je

  • Je hebt werkervaring als magazijn beheerder, jij zorgt ervoor dat het materiaal klaar ligt voor de (kozijnen) monteurs
  • Je hebt ervaring met voorraadbeheer , jij zorgt ervoor dat de orders klaar liggen
  • Je bent in het bezit van een heftruck certificaat
  • Je hebt geen 9 - 5 mentaliteit, het kan voorkomen dat door werk je doorwerkt tot 18:00 uur
  • Het is een verantwoordelijke baan, jij zorgt ervoor dat alle voorbereiding top geregeld is
  • Je bent in het bezit van een B rijbewijs en eigen vervoer

Salarisindicatie

€2500 - €3000 bruto per maand.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32-40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 24-11-2022
Contact
Milan Drent
Werk telefoon: (0592) 749 277
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
08-12-2022
inTen Post
08-12-2022
inAssen
08-12-2022
inZwolle
08-12-2022
inStadskanaal
08-12-2022
inDelfzijl
08-12-2022
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl