Medewerker groen

Nieuw

Introductie

Werk jij graag in de buitenlucht? En heb jij groene vingers? Lees dan snel verder!

Wat ga je doen als Medewerker groen

Je gaat als medewerker groen en je gaat groenwerkzaamheden uitvoeren bij bedrijven, instellingen, woningbouwcorporaties en industrie. Je bent verantwoordelijk voor het onderhoudsniveau.

Je gaat werken bij

Het bedrijf werkt voor bedrijven, de overheid en voor particulieren. Ze worden vaak ingeschakeld van het beginnend ontwerp tot en met de gehele realisatie. Ook kunt u hun inschakelen voor bijvoorbeeld renovatietrajecten, onderhoudsprojecten of groenbeheer op korte en lange termijn. Ze zijn al bijna 30 jaar actief in de drie noordelijke provincies. Ze staan voor kwaliteit, service en flexibel inspelen op de wensen van de klant.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband
  • Uitzicht op een vaste aanstelling
  • Wekelijks je salaris gestort
  • Reiskostenvergoeding
  • Afwisselend werk
  • Eigen verantwoordelijkheid en zelfstandigheid

Wat vragen we van je

  • Relevante werkervaring in de groenvoorziening
  • Je bent in bezit van een VCA certificaat
  • In het bezit van een rijbewijs BE
  • Minimaal opleiding in het groen

Salarisindicatie

Het salaris ligt tussen de €12,- en €16,- bruto per uur

Locatie

Siddeburen

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Groenvoorzieningen
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 29-06-2020
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl