zzp'er worden bij jij uitzendbureau

Medewerker groenvoorziening

Nieuw

Introductie

Het duurt nog maar even! Voor het nieuwe groenseizoen in 2023 ben ik alvast op zoek naar groen medewerkers! ervaring is geen vereiste. Affiniteit is wel gewenst.

Wil jij verzekerd zijn van een plekje? Neem contact met mij op:
Tel & WhatsApp: 06-15553065
inge@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Medewerker groenvoorziening

Bij onze opdrachtgever voer je werkzaamheden uit bij bedrijven, instellingen, woningbouwcorporaties en industrie terreinen.

  • Verantwoordelijk voor het onderhouden van tuinen, parken en plantsoenen
  • Het volgen van de route en planning met je collega's
  • Het uitvoeren van overige opdrachten met betrekking tot de groenvoorziening

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is actief bij bedrijven, de overheid en bij particulieren. Ze verrichten werk van beginnend ontwerp tot en met de realisatie. Ook zijn ze actief in renovatietrajecten, onderhoudsprojecten en groenbeheer op korte en lange termijn. Ze zijn al bijna 30 jaar actief in de drie noordelijke provincies en staan voor kwaliteit, service en flexibel inspelen op de wensen van de klant.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris tussen de €2050 en €2400 bruto per maand o.b.v. 40 uur per week
  • Dit salaris wordt wekelijks stipt en correct op je bankrekening gestort
  • Reiskostenvergoeding
  • Opbouw vakantiedagen en 8.33% vakantiegeld
  • Fulltime dienstverband tot einde seizoen
  • Afwisselend werk
  • Eigen verantwoordelijkheid en zelfstandigheid

Wat vragen we van je

  • Jij hebt affiniteit met of werkervaring in de groenvoorziening
  • Jij bent in het bezit van een rijbewijs en auto of kan gemakkelijk in Siddeburen komen

Salarisindicatie

Salaris tussen de €2050 en €2400 bruto per maand o.b.v. 40 uur per week

Locatie

Siddeburen

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Adres
Kalverkampen 21 , 9628 TT Siddeburen
Vakgebied
  • Groenvoorzieningen
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32-40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 13-01-2023
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
26-01-2023
inGroningen
26-01-2023
inZuidbroek
26-01-2023
inZuidbroek
26-01-2023
inGroningen
26-01-2023
inAssen
26-01-2023
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl