Medewerker huishouding

Reageer nu!

Introductie

Wij zoeken een medewerker huishouding voor een uniek hotel gelegen op de Veluwe! Werktijden zijn van 07:00 tot 15:00 waarin je zowel zelfstandig als alleen werkt.

Wat ga je doen als Medewerker huishouding

Als medewerker huishouding ben jij verantwoordelijk voor de huishoudelijke taken van het hotel. Dit betekent de dagelijkse schoonmaak van de kamers maar ook het schoonmaken en schoonhouden van de publieke ruimtes zoals de hal, de grote eetzaal en de vergaderzalen. Wat ga je precies doen?

  • het afnemen en opmaken van bedden
  • kamers stofzuigen en stofvrij maken
  • badkamer en toiletten schoonmaken
  • afnemen van deuren en meubelen
  • het schoonmaken van publieke ruimtes

Je gaat werken bij

Het hotel waar je aan de slag gaat staat bekend om haar gastvrijheid en hartelijkheid. In welke functie je er ook werkt, jij zorgt ervoor dat de gast het optimaal naar zijn zin heeft. Het is een veelzijdig hotel met hotelkamers, een congrescentrum en vakantiewoningen. Het betreft een dynamische werkplek waar je collega's met enthousiasme en een persoonlijke aanpak werken.

Wat bieden wij je aan

  • een fulltime dienstverband als medewerker huishouding
  • werkdagen zijn in overleg
  • een casual werksfeer in een jong en dynamisch team
  • wekelijkse verloning.
  • pensioenopbouw na 26 gewerkte weken
  • een vast contactpersoon bij ons die je helpt bij vragen of onduidelijkheden

Wat vragen we van je

  • je hebt ervaring opgedaan in de schoonmaak of huishouding
  • je weet van aanpakken en ziet het werk liggen
  • je bent op de aangegeven werktijden beschikbaar
  • je bent woonachtig in de omgeving van Elspeet

Salarisindicatie

Tussen de €1270,- en €1800,- bruto per maand op basis van 40 uur per week.

Locatie

Gelderland

Contactpersoon

G de Bruijne
Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 24-07-2020
Contact
Geert 2 de Bruijne
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.Details...
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl