Metselaar

Introductie

Per direct zijn wij op zoek naar metselaars in Assen.

Op tal van projecten, zowel in de nieuwbouw, renovatie en restauratie kunnen vakmensen starten en via JIJ Uitzendbureau kun je langere tijd fulltime aan het werk.

Wat ga je doen als Metselaar

Als metselaar voer je diverse metselwerkzaamheden uit, waarbij je gebruik maakt van verschillende gereedschappen. De werkzaamheden bestaan uit het lezen van bouw- en werktekeningen, vaststellen van metselverbanden, berekenen van hoeken en lagen, plaatsen van profielen waartussen gemetseld wordt, op maat maken van stenen of stukken natuursteen, metselen met behulp van profielen en metseldraad, mixen van specie, afwerken en voegen. Je werkt zowel zelfstandig als in teamverband.

Je gaat werken bij

Een middelgroot bedrijf uit Drenthe met jarenlange ervaring in de metselbranche.

Het bedrijf heeft diverse nieuwbouw- en renovatieprojecten in Noord Nederland aan de loop en een goedgevulde orderportefeuille.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris conform CAO bouw;
  • 25 vakantiedagen;
  • 20 ADV dagen of een bruto ADV vergoeding;
  • BPF pensioen;
  • Reiskostenvergoeding;
  • Je salaris wordt wekelijks overgemaakt;
  • Geen VCA of verlenging noodzakelijk, dan wordt door JIJ Uitzendbureau geregeld bekostigd;
  • Uitzicht op een vaste aanstelling.

Wat vragen we van je

  • Je hebt ervaring als metselaar;
  • Je bent in bezit van een VCA certificaat (indien niet in bezit, kan dit via JIJ Uitzendbureau worden behaald);
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs B;
  • Je bent betrouwbaar en beschikt over goede communicatieve vaardigheden.

Salarisindicatie

Salaris is € 2925,35 bruto per maand bij een fulltime dienstverband.

Locatie

Assen

Contactpersoon

E Bakker
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Locatie
  • Drenthe
Vakgebied
  • Bouw
  • BBL
Dienstverband
  • Fulltime
Gepubliceerd op
  • 02-10-2019
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
20-08-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl