Montagemedewerker

Introductie

Heb jij ervaring als montagemedewerker en sta je open voor een nieuwe werkplek? Lees dan snel verder!

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik je graag verder.
0596-542504
mara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Montagemedewerker

Onze opdrachtgever is een staalbouw bedrijf. Ze produceren en monteren staalconstructies voor de utiliteitsbouw, industriebouw, woningbouw, weg- en waterbouw.

Als montagemedewerker bij onze opdrachtgever houd je je bezig met werkzaamheden in de:

  • Utiliteitsbouw
  • Industriebouw
  • Woningbouw
  • Weg- en waterbouw

Je werkt van maandag t/m vrijdag van 07:00 - 16:00.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is een betrouwbare partner voor de levering van montage van staal- en constructiebouw, trappen en balustrades voor de utiliteitsbouw, industriebouw, weg- en waterbouw en de woningbouw.

Het bedrijf is opgericht in 1820 in Hoogkerk. Het is een echt familiebedrijf! Inmiddels zit de zesde generatie op het bedrijf.

De totale productieruimte bedraagt 5100m2. De productieruimtes beschikken over voldoende hijscapaciteiten. Voor de transport van het product zijn er genoeg mogelijkheden, per as of per schip bijvoorbeeld.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris tussen de €2200 en €2600 bruto per maand
  • reiskostenvergoeding €0,19 cent per kilometer
  • Wekelijkse betaling van salaris
  • Uitdagende projecten en afwisseling in je werk
  • 25 vakantiedagen en 8.33% vakantiegeld
  • pensioen na 26 gewerkte weken
  • Jaarlijks een goed gevuld kerstpakket
  • Een leuk team van collega's

Wat vragen we van je

  • Je hebt minimaal 6 maanden ervaring als montagemedewerker of je hebt een relevante opleiding afgerondIn het bezit van een VCA certificaat
  • In het bezit van rijbewijs B en eigen vervoer

Salarisindicatie

€2200 - €2600 bruto per maand

Locatie

Groningen

Contactpersoon

M Steneker
T: +596 542 504
Meer informatie
Adres
Hoendiep 276, 9745EK Groningen
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gepubliceerd op
  • 23-04-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-04-2021
inGroningen
29-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl