Montagemedewerker zonnepanelen

Nieuw

Introductie

Op zoek naar een baan met toekomstperspectief? Werken bij een jong, dynamisch en groeiend bedrijf? Reageer snel!

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik je graag verder.
0596-542504
milan@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Montagemedewerker zonnepanelen

Als montagemedewerker zonnepanelen werk je op hoogtes. Je bent verantwoordelijk voor de montage en het installeren van zonnepanelen. Dit doe je zowel op schuine als op platte daken. Je werkt op verschillende locaties aan verschillende projecten. Je komt bij particulieren en bedrijven over de vloer. Je bent op pad met een collega monteur.

Je werkzaamheden bestaan uit:

  • Het bevestigen van de rails op de daken.
  • Het monteren van de zonnepanelen.
  • Het aanleggen van de bekabeling.
  • Het adviseren van de klanten en een uitleg geven over de werking van het systeem
  • Het maken van foto's tijdens de installatie en deze delen met de klant mocht de klant dit interessant vinden.

Natuurlijk houd je je aan de veiligheidsvoorschriften en zorg je samen met je collega's voor een nette werkomgeving.

Je gaat werken bij

Ons team bestaat uit gezellige en hardwerkende collega's! Met jouw technische vaardigheden ben je een aanwinst voor ons team. Wij werken met topmerken zonnepanelen en omvormers en installeren volgens NEN1010. We geven 25 jaar garantie op de installatie.

Voordat 'team installatie' aan de slag kan is de klant goed geïnformeerd en is op de hoogte van hoe de installatie eruit gaat zien.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband
  • Reiskosten vergoeding van €0,19 per kilometer
  • Materiaal en werkbussen worden gefaciliteerd
  • Mogelijkheid tot het volgen van opleidingen en cursussen
  • Bij goed functioneren kans op een vaste aanstelling
  • Beloning voor netjes en veilig werken
  • Een gezellig team van hardwerkende en vakbekwame collega's

Wat vragen we van je

  • Op hoogtes werken? Voor jou geen probleem
  • Je bent in het bezit van rijbewijs B en eigen vervoer
  • Je bent in het bezit van een VCA certificaat
  • Je hebt aantoonbare werkervaring als dakdekker of zonnepanelenmonteur

Salarisindicatie

€2480 bruto per maand

Locatie

Assen

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 12-09-2022
Contact
Milan Drent
Werk telefoon: (0592) 749 277
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl