Monteur isolatie

Nieuw

Introductie

Vind jij het leuk om in de buitenlucht te werken? En zorg jij graag voor warme huizen?

Wat ga je doen als Monteur isolatie

Als isolatiemonteur zorg je ervoor dat de warmte of koud juist binnen of buiten blijft! Dit ga je doen door te isoleren. Deze werkzaamheden ga je verrichten in de bouw en bij particulieren. Er is veel afwisseling in het werk. Je werkt in woningen, kruipruimtes, op de ladder, op zolders en je werkplek wisselt voortdurend. Daarnaast ben je het visitekaartje van het bedrijf en geef je de klanten adviezen.

Je gaat werken bij

een bedrijf die een erkende organisatie is op het gebied van leveren en aanbrengen van isolatieproducten en -technieken. Ze doen dit bij bestaande woningen en nieuwbouw woningen alsmede in de utiliteitsbouw. Ook zijn ze zeer betrokken met onze werkzaamheden in de agrarische, petrochemische en de scheepsvaart sector als het gaat om het isoleren van hallen, stallen, opslagtanks en schepen. Onder de noemer 'specials' vallen ook werkzaamheden die ze uitvoeren voor onder andere opdrachtgevers in de vermaak industrie hierbij kunt u denken aan pretparken, discotheken en praalwagens.

Wat bieden wij je aan

  • Een fulltime dienstverband
  • Je krijgt wekelijks je salaris uitbetaald
  • Vakantiedagen & vakantiegeld
  • ADV-dagen
  • Reiskostenvergoeding op basis van gereden kilometers
  • Opleidingsmogelijkheden
  • Een hecht team van collega's

Wat vragen we van je

  • Relevante werkervaring als isoleerder;
  • VCA diploma of bereid deze te halen
  • Rijbewijs B
  • Je bent flexibel en kan zowel zelfstandig als in teamverband werken

Salarisindicatie

Salaris van maximaal €2400,- bruto per maand op basis van 40 uur per week

Locatie

Veendam

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
  • Techniek
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-06-2022
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-06-2022
inAssen
02-06-2022
inStadskanaal
02-06-2022
inSumar
02-06-2022
inGarnwerd
02-06-2022
inTerschelling
02-06-2022
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl