Monteur laagspanning

Reageer nu!

Introductie

Wil jij werken bij een bedrijf dat al 90 jaar actief is in de infratechniek? Heb jij ambitie en werk je graag in de buitenlucht? Als monteur laagspanning zorg jij ervoor dat iedereen voorzien is van stroom in huis!

Als monteur laagspanning sluit je woningen aan op het stroomnet. Dankzij jou hebben de inwoners stroom en kunnen ze tv-kijken, bellen en internetten!

Vragen of wil je meer weten over de vacature? Bel 0592 - 749277 of via Whatsapp te bereiken op 06 - 21 40 22 51.

Wat ga je doen als Monteur laagspanning

De monteur laagspanning verricht zelfstandig werkzaamheden aan de kabels, huisaansluitingen en openbare verlichting. Afhankelijk van de omvang van het werk bestaat de ploeg uit 2 tot 5 personen. Je lokaliseert de leidingen, bepaalt het tracé en voert zo nodig materiaal en materieel aan en af. Ook hoort het opnemen en herstellen van overige werkzaamheden tot het takenpakket. Je bent als monteur in staat om zelfstandig te werken en gaat netjes om met collega's en klanten. Als monteur werk je zorgvuldig, bijvoorbeeld bij het maken van verbindingen tussen leidingen en heeft technisch inzicht en materiaalkennis.

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een bedrijf in Leeuwarden, dat specialist is in ondergrondse Infra. Al 90 jaar lang koesteren de gebroeders het bedrijf als een familiebedrijf, haar kernwaarden. Deze respectabele leeftijd kan een organisatie alleen bereiken als transparante en collegiaal ingestelde organisatie. Met haar oorsprong en huidige vestiging in Friesland is het bedrijf een nuchtere organisatie die trots is op haar werk. Door vakmanschap en gedrevenheid is de opdrachtgever een betrouwbare, klantgerichte partner.

Wat bieden wij je aan

  • Een fulltime dienstverband met een salaris conform de bouw en infra
  • Je krijgt wekelijks je loon uitbetaald
  • Reiskostenvergoeding €0,19 km
  • Je hebt een afwisselende baan met kans op een vast contract binnen 1-2 jaar
  • Jij Uitzendbureau regelt goede secundaire arbeidsvoorwaarden (kerstpakket, activiteiten voor collega´s, werkkleding)
  • Opleidingsmogelijkheden voor cursussen, trainingen en opleidingen

Wat vragen we van je

  • In bezit van diploma monteur laagspanning distributie of bereid dit te halen
  • MBO niveau 2 of 3
  • BEI certificaat VP of AVP
  • VCA
  • Rijbewijs B (E is een pré)
  • Ervaring als monteur laagspanning is gewenst

Salarisindicatie

€2800 - €3200 bruto per maand

Locatie

Leeuwarden

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Adres
Siriusweg 2, 8938 BB Leeuwarden
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Friesland
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 03-05-2021
Contact
Milan Drent
Werk telefoon: (0592) 749 277
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-04-2021
inGroningen
29-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl