Monteur zonnepanelen

Topbaan

Introductie

Wij zijn op zoek naar een ervaren zonnepanelen monteur die graag aan de slag wil bij een gespecialiseerd en ervaren bedrijf in de regio van Assen. Je werkt van maandag tot en met vrijdag van 07:00 tot 16:00.

Wat ga je doen als Monteur zonnepanelen

Jouw verantwoordelijkheden en takenpakket zal o.a. bestaan uit:

  • het installeren en monteren van zonnepanelen op zowel schuine als platte daken
  • je werkt zowel in de nieuwbouw als bestaande bouw
  • ondersteuning bieden bij de voorbereiding van het project
  • na afloop je werkplek achterlaten in de oorspronkelijke staat
  • het aansluiten van de elektra in de meterkast ( Ervaring hierin is daarom een Pre; )

Je gaat werken bij

Het bedrijf waar je aan de slag gaat is gevestigd in Assen en is al jarenlang gespecialiseerd in het installeren van zonnepanelen. Het bedrijf maakt het onderscheid in een persoonlijke aanpak en weet daarmee de klant van een goed en verzorgd totaalpakket te voorzien. Kwaliteit en klantvriendelijkheid staat bij hun dus hoog in het vaandel. Als jij daar aan de slag gaat zal het je ook van niks ontbreken zoals uitstekend gereedschap en materiaal. Je werkt met collega's in kleine teams en samen zorg je ervoor dat de klus succesvol wordt afgerond.

Wat bieden wij je aan

  • een fulltime dienstverband;
  • een goed salaris wat ligt tussen de € 2100 en € 2600 p.m.
  • Reiskostenvergoeding van € 0,19 km;
  • Pensioenopbouw na 26 gewerkte weken
  • Je salaris wordt wekelijks overgemaakt;
  • Bijscholing is in overleg mogelijk;
  • Je komt te werken in een enthousiast team

Wat vragen we van je

  • Je hebt Aantoonbare ervaring als zonnepanelen-monteur; ( 1-3 jr. )
  • Je hebt een Geldig VCA;
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs + eigen vervoer; (Dit is een pre)
  • Je hebt geen hoogtevrees;
  • Je bent op korte termijn beschikbaar en voor een langere periode;

Salarisindicatie

Afhankelijk van de genoten opleiding en de ervaring is het salaris tussen € 2100- / € 2600,- bruto per maand

Locatie

Assen

Contactpersoon

S Douwsma
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 10-07-2020
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl