Monteur zonnepanelen

Nieuw

Introductie

Voor een bedrijf in Ter Apel zijn wij op zoek naar een zonnepanelen monteur. Heb jij ervaring met het aansluiten? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Wat ga je doen als Monteur zonnepanelen

Als zonnepanelen monteur ben je werkzaam voor het installeren van duurzame energieoplossingen. Je gaat installeren en onderhoud werkzaamheden verrichten van zonnepanelen op daken. Je bent ook verantwoordelijk voor het aansluiten in de meterkast en installeer jij de omvormer op de locatie. Je werkt zowel voor particuliere als voor bedrijven

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever richt zich op duurzame energieoplossingen voor zowel de particuliere als zakelijke klanten. Je komt te werken in een klein team aar grote doelen worden nagestreefd.

Wat bieden wij je aan

  • Een fulltime dienstverband (38 uur per week)
  • Salaris is conform CAO klein metaal
  • Je krijgt wekelijks uitbetaald
  • Er zijn mogelijkheden om je te ontwikkelen
  • Een informele werksfeer

Wat vragen we van je

  • Je hebt werkervaring met zonnepanelen
  • Je bent in bezit van een rijbewijs B en eigen vervoer
  • Je streeft naar perfectie en bent een teamplayer

Salarisindicatie

Tussen de € 2100 en € 2500 bruto per maand.

Locatie

Ter apel

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 25-09-2020
Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw?
Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl