Ontstopper

Nieuw

Introductie

Iedereen heeft het wel eens meegemaakt: een verstopte afvoer. Ontzettend vervelend en je wilt hier zo snel mogelijk vanaf. Daarom zijn wij op zoek naar een ontstopper die bereidt is verder te kijken dat zijn neus lang is. Jij doet nét even dat stapje extra voor de klant.

Ben jij deze persoon en wil je graag meer informatie? Bel naar Inge:
050-5470050 | 06-155 530 65 (WhatsApp)
inge@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Ontstopper

Jij gaat zelfstandig aan de slag en voornamelijk bij particulieren. Je werkzaamheden zullen bestaan uit:

  • het ontstoppen van toiletten en doucheputten
  • Met de camera de waterleidingen checken
  • Lekkages opsporen en verhelpen
  • kleine reparaties uitvoeren van kapotte afvoeren / goten.

Je gaat werken bij

Het bedrijf staat 24/7 klaar voor zijn klanten. Of het nu gaat om een verstopping in de afvoer, het legen van een septictank of gewoon een check door middel van een camera inspectie of de riolering nog in goede staat verkeert. Onze klant komt altijd met een passende oplossing!

Wat bieden wij je aan

  • Salaris tussen de €2300 en €2800 bruto per maand
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 cent per kilometer
  • 8.33% vakantiegeld en opbouw vakantiedagen
  • Wekelijks of maandelijks je salaris gestort, wat jij wilt
  • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden bij Jij Uitzendbureau (kerstpakket, BBQ, jubileums)
  • Bij goed bevallen krijg jij een vast dienstverband bij de opdrachtgever.

Wat vragen we van je

  • Jij bent in het bezit van je rijbewijs
  • Jij hebt ervaring met en/of kennis van sanitair
  • Jij bent in het bezit van je VCA of bereid dit te behalen

Salarisindicatie

€2300 en €2800 bruto per maand

Locatie

Hoogezand

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 10-11-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl