Opperman bouw

Nieuw

Introductie

Onze opdrachtgever is een allround metselbedrijf uit de omgeving van Veendam.

Het bedrijf levert een volledig aanbod in metsel- en lijmwerk voor zowel aannemers als particulieren in de nieuwbouw, verbouw, renovatie en restauratie.

Vanwege de grootte van een project in Delfzijl is onze opdrachtgever op zoek naar een (leerling) opperman. De lengte van dit project zal minimaal 6 maanden zijn.

Wat ga je doen als Opperman bouw

Als opperman ben jij de medewerker die in de bouw zorg draagt voor de tijdige aanvoer van materiaal en hulpmiddelen voor de metselaar(s)

Jij zorgt ervoor dat de stenen en specie op tijd klaar staan bij de te metselen muur. Verder verricht je allerlei simpele klussen, zoals opruimen, vegen en schoonmaken.

Je gaat werken bij

Je komt te werken bij een gerenommeerd metselbedrijf. Er werken ongeveer 10 mensen.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris conform Bouw-CAO
  • Reiskostenvergoeding
  • Salaris wordt stipt wekelijks overgemaakt
  • Werk bij een gezond bedrijf met fijne collega's
  • Mogelijkheid om via ons je VCA te behalen

Wat vragen we van je

  • Ervaring als opperman is een pré
  • Rijbewijs B en eigen vervoer
  • VCA is een pré, maar kan via Jij Uitzendbureau behaald worden.
  • Je bent betrouwbaar, gemotiveerd en houdt van aanpakken.

Salarisindicatie

Vanaf € 14.04 bruto per uur afhankelijk van de ervaring

Locatie

Delfzijl

Contactpersoon

E Bakker
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Gepubliceerd op
  • 30-07-2020
Contact
Edwin Bakker
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl