Opperman metselaar

Nieuw

Introductie

Als opperman ben jij de rechterhand van de ervaren metselaar. Jij zorgt ervoor dat alle materialen en hulpmiddelen die de metselaar nodig heeft ten alle tijden klaarliggen.

Het betreft een fulltime functie voor onbepaalde tijd. Bij voorkeur kan je op 10 augustus starten.

Wat ga je doen als opperman metselaar?

  • Aanvoeren van materialen (vooral zand, stenen en specie)
  • Aanreiken van hulpmiddelen (bijvoorbeeld hamer, voegbord, waterpas, metseldraad)
  • Mixen van specie (meestal op basis van cement, zand en water)
  • Afvlakken van een ondergrond of muur nadat deze is gelegd of gemetseld
  • Vegen en/of schoonmaken van een muur of ondergrond
  • Scheppen en verplaatsen van zand
  • Schoonmaken van gereedschap
  • Sorteren van materialen
  • Afvoeren van afval
  • Opruimen van de werkplek
  • Assisteren bij alle overige werkzaamheden van de metselaar.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is een allround metselbedrijf uit de omgeving van Veendam. Het bedrijf levert een volledig aanbod in metsel- en lijmwerk voor zowel aannemers als particulieren in de nieuwbouw, verbouw, renovatie en restauratie.

Vanwege de grootte van een project in Delfzijl is onze opdrachtgever op zoek naar een (leerling) opperman. De lengte van dit project zal minimaal 6 maanden zijn. Je komt te werken in een team van 10 vakmensen.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime functie voor onbepaalde tijd
  • 25 vakantiedagen
  • 20 ADV dagen
  • reiskostenvergoeding
  • bouwpensioen (v.a. 21 jaar)
  • afhankelijk van leeftijd en ervaring verdien je tussen de €10,00 en €14,00 bruto per uur
  • wekelijks of maandelijks je salaris uitbetaald, wat jij wilt!

Wat vragen we van je

  • Woonachtig in de omgeving van Delfzijl/Appingedam of in bezit van eigen vervoer
  • jij bent in het bezit van je VCA of bereid deze te halen (via JIJ uitzendbureau)
  • jij bent fysiek sterk.

Salarisindicatie

Afhankelijk van leeftijd en ervaring verdien je tussen de €11,00 en €15,00 bruto per uur

Locatie

Delfzijl

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 31-07-2020
Contact
Inge Hoekstra
Heb je vragen over deze vacature?  Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl