Pannenlegger

Nieuw

Introductie

Op zoek naar werk met veel vrijheid in de buitenlucht? Ga aan de slag als pannenlegger. "Het oude ambachtswerk van vroeger". Ervaring is geen vereiste!

Wat ga je doen als Pannenlegger

Als pannenlegger ga jij bijdragen aan het leveren van een nieuw dak. Denk hierbij aan het leggen van de eerste lat tot de laatste dakpan! Je werkt in een team. Hoe groot dit team is, hangt van de grootte van het project af. Het kan gaan om een grootschalig of kleinschalig project in de nieuwbouw, verbouw of renovatie.

Je gaat werken bij

Onze klant is gevestigd in de buurt van Groningen. Je komt te werken in een team van gemiddeld 4 personen. Naast het leggen van de dakpannen hebben ze ook een showroom met een groot assortiment dakpannen aan en geven ze op maat gemaakt advies.

Wat bieden wij je aan

  • Betaling conform cao hellende daken: tussen de €1900 - €2100 bruto per maand
  • Fulltime baan voor onbepaalde tijd
  • Wisselende en uitdagende functie
  • Kans om het vak te leren
  • Wekelijks je salaris gestort
  • Opbouw vakantiedagen en 8,33% vakantiegeld
  • 12 ADV dagen
  • Reiskostenvergoeding

Wat vragen we van je

  • Jij hebt een bouw gerelateerde opleiding gevolgd of werkervaring in de bouw
  • Je bent in het bezit van je VCA of bereidt deze te halen
  • Jij hebt geen hoogtevrees
  • Jij bent in het bezit van je rijbewijs.

Salarisindicatie

Startsalaris tussen de €1900 - €2100 bruto per maand

Locatie

Groningen

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 22-10-2021
Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw?
Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl