Pijpfitter

Nieuw

Introductie

Wij zijn in de omgeving van Hoogezand opzoek naar pijpfitters! Je komt te werken voor een specialist in de scheepsbouw. Heb jij passie voor techniek en ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging? Dan is deze baan als pijpfitter net iets voor jou!

Wat ga je doen als Pijpfitter

Een pijpfitter maakt zelfstandig aan de hand van tekeningen pijpleidingen, bouwt het leidingwerk op en monteert het leidingwerk af aan boord van schepen. Ook het repareren van bestaande installaties behoort tot het werk van de pijpfitter.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is een internationaal opererende onderneming gespecialiseerd in het aannemen van turn-key piping projecten ten behoeve van zeewaardige schepen en megajachten. Deze projecten bestaan uit het opmeten (3D scannen), ontwerpen (3D engineering), produceren en installeren van piping systemen en worden toegepast voor de markten; Scheepsbouw, LNG-, Mega Jachtbouw, Gas- en dieselmotoren-, Tandwielkasten-, Afvalwater- en overige industrie.

Daarnaast voert onze opdrachtgever Werktuigbouw reparaties en conversies van piping installaties uit. Met een flexibel team en snelle levertijden worden op korte termijn oplossingen geboden op het gebied van leidingsystemen. W&W kenmerkt zich als informeel en heeft een flexibele instelling. Er heerst een echte “aanpakkersmentaliteit”, een eigenschap waar Noordelingen trots op zijn!

ACTIVITEITEN:

  • Turn-key projecten; scheepsmachinekamers, LNG- en ladingsystemen
  • Engineering van piping systemen
  • Productie van piping
  • Montage van piping systemen
  • Reparatie / ombouw van piping systemen
  • Uitlijnen van rotating equipment en pompen
  • Levering van equipment en piping (packages)
  • Inbedrijfstellen

MARKTEN:

Door de brede kennis van de organisatie werkt onze opdrachtgever in diverse markten waaronder :

  • Scheepsbouw
  • Luxe jachtbouw (30+ meter)
  • Gas & Olie industrie
  • Equipment industrie: Gas- en diesel motoren, Tandwielkasten en Unitbouwers
  • Power industrie
  • Proces water industrie

Wat bieden wij je aan

  • Een zeer afwisselende functie binnen een leuk, hecht team;
  • Een dynamische en prettige werkomgeving;
  • Een vaste contactpersoon en coaching on the job;
  • Genoeg doorgroeimogelijkheden;
  • PBM's beschikbaar;
  • cursus mogelijkheden.

Wat vragen we van je

1 - 5 jaar ervaring als pijpfitter;

  • Kennis van de samenstelling, opbouwwijzen en (spanningsvrij) monteren van de voorkomende pijpleidingsystemen;
  • Kennis van lasmethoden, zoals elektrodelassen, TIG lassen, etc;
  • Een flexibele instelling, goed zelfstandig kunnen werken en nauwkeurig;

Salarisindicatie

Salaris tussen €2.200 tot €2.900 (afhankelijk van je werkervaring);

Locatie

Hoogezand

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 29-06-2020
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl