Planner

Nieuw

Introductie

Kun jij plannen als geen ander en heb jij affiniteit met grafische productie? Dan zoeken wij jou! Interesse? Neem dan gelijk contact met ons op.

Email: esther@jij-uitzendbureau.nl
Tel: 0596 542504
Mobiel: 06-46312150

Wat ga je doen als Planner

Bij onze opdrachtgever ga jij aan de slag als planner! Jij kunt goed overzicht houden en kan efficiënt werken in een dynamische productieomgeving.

Je dagelijkse taken bestaan uit:

  • het plannen en bewaken van de structuur en voortgang van de machines. Dit is zeer belangrijk! Niet alleen voor onszelf, maar zeker voor onze klanten is de leverdata heilig.
  • het goed onderhouden van contact met de projectleiders over de planning.
  • het opstellen van de personeelsplanning binnen de productie.
  • het bewaken van methodes en procedures uit het KAM handboek en het registeren van werkzaamheden in het automatiseringssysteem.

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een drukwerkproductie bedrijf dat bestaat sinds 1936! Door de jaren heen heeft het bedrijf zich ontwikkeld tot een goedlopende drukkerij met de nieuwste technieken. Het bedrijf is specialist in 3 segmenten namelijk, direct mail, klantenbinding en beveiligd drukwerk. Ze houden zich voornamelijk bezig met het maken van krasloten, zegels, acceptgiro's, stempassen, toetsen en diploma's. Wie weet is jouw diploma hier wel ontwikkeld!

Het hoofdkantoor zit gevestigd in Groningen en ze hebben verkooplocaties in Frankrijk, Duitsland en België.

Heb jij een gedreven persoonlijkheid? Dat is wat ze zoeken bij onze opdrachtgever! Jouw talent is kleur geven aan wat je doet en vooral met plezier op de werkvloer staan. Op deze manier lever jij een positieve bijdrage aan de groei van het bedrijf.

Wat bieden wij je aan

  • Wekelijkse of maandelijkse uitbetaling, jij beslist!
  • Een jaarlijkse opbouw van je vakantiegeld en vakantiedagen
  • Reiskostenvergoeding
  • Een prettige en gezellige werksfeer met collega's
  • Pensioenopbouw na 8 gewerkte weken
  • Een vast contactpersoon binnen JIJ Uitzendbureau

Wat vragen we van je

  • VOG is verplicht (of bereid zijn om deze aan te vragen)
  • Je hebt ervaring met planningstechnieken en software
  • Je bent oplossingsgericht, gestructureerd en kan goed samenwerken
  • Bij voorkeur een MBO4 opleiding

Salarisindicatie

Startsalaris indicatie tussen de €11,26 en €13,40 per uur, afhankelijk van je kennis en ervaring.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Meer informatie
Adres
Atoomweg 10, 9743 AK Groningen
Vakgebied
  • Productie
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
  • B.O
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 22-07-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
28-07-2022
inGroningen
28-07-2022
inStadskanaal
28-07-2022
inAssen
28-07-2022
inSumar
28-07-2022
inGarnwerd
28-07-2022
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl