zzp'er worden bij jij uitzendbureau

Procesoperator

Introductie

Drink jij graag koffie? Bij onze opdrachtgever ga jij je bezig houden met het productieproces van koffie bekers. Heb jij algemene kennis over machines en ben je 40 uur per week beschikbaar? Dan zoeken wij jou!

Heb je vragen? Neem dan vrijblijvend contact met mij op.

Dit kan via 0596 542504 | 0646312150 | esther@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Procesoperator

Als procesoperator bestaat je dag uit verschillende taken. Je gaat je voornamelijk bezig houden met:

  • het opereren aan de machine
  • het verwerken van goederen die binnen komen
  • het schoonmaken en schoonhouden van je werkplaats en je machine

Op de productieafdeling worden dagelijks meerdere oplages bekers geproduceerd voor klanten. Het is dan ook jouw verantwoordelijkheid dat dit vlot gebeurt en dat je jouw machine zelf bediend en eventuele storing zelfstandig kunt oplossen.

Je werkdagen zijn van maandag tot en met vrijdag.

Je gaat werken bij

Een grote organisatie op het gebied van duurzame producten. Het bedrijf houdt zich bezig met het maken van verpakkingsmateriaal. Denk hierbij aan koffiebekers, patatbakjes, bestek of bijvoorbeeld pizzadozen. Keuze uit een ruim assortiment. Doordat de producten worden gemaakt van recyclede materiaal draagt het bij aan een circulaire economie.

Wat bieden wij je aan

  • Maandelijks of wekelijks je salaris uitbetaald
  • Opbouw van vakantiedagen en je pensioen
  • Doorgroei mogelijkheden
  • Uitzicht op een vast dienstverband
  • Een vast contactpersoon binnen JIJ Uitzendbureau

Wat vragen we van je

  • Je hebt kennis van het productieproces
  • Je hebt algemene kennis van mechanische machines
  • Je hebt kennis van MS Office / Excel
  • Je hebt verantwoordelijkheidsgevoel

Salarisindicatie

Een startsalaris van 2000 euro bruto op basis van 40 uur per week.

Locatie

Baflo

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Productie
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32-40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 14-11-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
08-12-2022
inTen Post
08-12-2022
inAssen
08-12-2022
inZwolle
08-12-2022
inStadskanaal
08-12-2022
inDelfzijl
08-12-2022
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl