Productiemedewerker erotiek

Nieuw

Introductie

Je gaat werken voor een bedrijf dat Europese marktleider is op het gebied van de verkoop van erotische artikelen. Het hoofdkantoor in Veendam zoekt meerdere productiemedewerkers!

Meer weten over de vacature?
We helpen je graag verder!
Tel: 0596-542504 | Whatsapp: 06 - 46312150
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Productiemedewerker erotiek

De werkzaamheden zijn zeer divers. Je kunt op alle productieafdelingen worden ingezet. De werktijden zijn van 14:00 uur tot 00:00 uur. Je kan meer dan 40 uur per week werken!

Je bent goed gemotiveerd en hebt een prima werkinstelling. Je bent bereid om extra uren te werken tijdens de seizoen drukte. De fijne kneepjes worden je via het interne opleidingsprogramma of in de praktijk geleerd.

Je gaat werken bij

Je gaat werken voor een bedrijf dat Europese marktleider is in de erotische artikelen. Het hoofdkantoor staat gevestigd in Veendam en de verzendingen gaan heel Europa door!! Je kunt denken aan producten die voor zowel mannen als vrouwen zijn gemaakt.

Vanuit ons hoofdkantoor in Veendam doen wij zendingen naar veel landen in Europa. Het bedrijf heeft meerdere online web shops en meer dan 14,000 erotische producten in de omloop. Dit bestaat uit producten tot en met lingerie kleding naar meer dan 70 landen wereldwijd.

Het bedrijf heeft een visie dat er een product voor iedereen is, ongeacht de afkomst, geslacht en achtergrond. De producten worden wereldwijd verscheept op een dagelijkse basis en zorgen voor plezier tot aan de slaapkamer.

Wat bieden wij je aan

  • Een salaris vanaf €9,82 bruto per uur
  • Enorm veel werk dus je kan veel uren maken! Zo kun je meer dan 40 uur per week werken!
  • Wekelijks je salaris uitbetaald
  • Jij Uitzendbureau regelt goede secundaire arbeidsvoorwaarden (kerstpakket, activiteiten voor collega´s, werkkleding)

Wat vragen we van je

  • Aanpakkers mentaliteit en flexibel inzetbaar
  • Eigen vervoer

Locatie

Veendam

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Adres
Beneden Verlaat 87-89, 9645 BM Veendam
Vakgebied
  • Productie
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 05-11-2021
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
13-12-2021
inStadskanaal
13-12-2021
inAssen
13-12-2021
inGroningen
13-12-2021
inGroningen
13-12-2021
inWinschoten
13-12-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470051
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl