Productiemedewerker

Nieuw

Introductie

Steek jij graag je handen uit de mouwen en ben je echt een spin in het web? Dan is deze baan als productiemedewerker echt iets voor jou!

Heb je vragen over deze vacature? Ik help je graag verder.
barbara@jij-uitzendbureau.nl
0596-542504

Wat ga je doen als Productiemedewerker

Als productiemedewerker ben je verantwoordelijk voor het compleet verzamelen van een project (supermarkt, non-food winkel, bibliotheek e.d.). Jouw werk zorgt ervoor dat materialen tijdig en volledig de deur uit gaan wat leidt tot tevreden klanten. Je werkt in een team van meerdere verzamelaars en een groepsleider.

  • Verzamelen van orders en projecten van a-z
  • Het controleren van de orders of alles besteld en voorradig is
  • Controleren op kwantiteit en kwaliteit van de intern en extern ontvangen goederen
  • Afstemmen van het benodigde vervoer met groepsleider en laadploeg
  • Zorgvuldig scannen van alle materialen en controleren van de voorraad op de gezamenlijke werkplek
  • Contact onderhouden met de Projectleider over te leveren artikelen

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is een familiebedrijf met een lange historie. Het werd in 1944 opgericht door timmerman Lammert. Nu, na meer dan 70 jaar van groei en ontwikkeling, is het bedrijf een toonaangevende en gerespecteerde speler in de Nederlandse interieurbouw en winkelinrichting – en is het nog steeds een familiebedrijf.

Alles wat ze doen is gericht op één doel: de wensen van de klanten tot in detail waarmaken. Ze produceren alle interieurelementen exact in de vormen, kleuren en maatvoering die de opdrachtgever en de architect voor ogen hebben. Eventueel inclusief de benodigde accessoires. Zodat elke klant verzekerd is van een uniek, eigen interieur.

Ze beschikken over zeer uitgebreide productiefaciliteiten voor de bewerking van hout, metaal en glas. Hierdoor kunnen ze vrijwel elk interieurelement op maat produceren. Bij onze opdrachtgever geldt dan ook: maatwerk is standaard.

Wat bieden wij je aan

  • Een leuke dynamische werkplek
  • Baan voor langere tijd
  • Genoeg collega's om mee te sparren!
  • Doorgroeimogelijkheden
  • Cursussen en opleidingen voor interne groei
  • Flexibele werktijden
  • Een fietsplan en bedrijfsfitness
  • Elke dag nieuwe uitdagingen en genoeg technische vraagstukken
  • Jaarlijks een goed gevuld kerstpakket

Wat vragen we van je

  • Je bent energiek en steekt graag de handen uit de mouwen
  • Je bent flexibel
  • Je denkt in oplossingen
  • Je gaat nauwkeurig te werk
  • Je bent communicatief vaardig

Salarisindicatie

€1700 - €2450,- bruto per maand

Locatie

Tynaarlo

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Adres
Mercuriusweg, 9482 WL Tynaarlo
Vakgebied
  • Techniek
  • Productie
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 08-11-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl