Reiniger

Nieuw

Introductie

Voor een klant in Delfzijl zoeken wij een industrieel reiniger!

Wat ga je doen als Reiniger

Je werkt voor namelijk op hoogte en in kleine ruimtes. Het is een afwisselende baan. Je houdt je voor namelijk bezig met het schoonspuiten van zowel bestaande als nieuwe schepen. Naast het werk als industrieel schoonmaker kun je ook worden ingezet als slijper.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is sinds 1952 een begrip in de scheepvaartkringen van Delfzijl en wijde omgeving.

Het is een middelgroot bedrijf. Ze zijn een dynamisch, klant- milieu- en logistiek gericht bedrijf dat scheepswerven, overheden, particulieren en de maritieme sector een passende oplossing biedt voor al haar problemen op het gebied van milieu,conservering , reiniging en logistiek.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband
  • Wekelijks je salaris gestort
  • Reiskostenvergoeding
  • Afwisselend werk
  • Eigen verantwoordelijkheid en zelfstandigheid
  • Goede arbeidsvoorwaarden

Wat vragen we van je

  • In het bezit van je VCA
  • Durf te werken in kleine ruimtes en op hoogte
  • Niet bang voor vieze handen

Salarisindicatie

Salaris van maximaal €2600 bruto per maand op basis van 40 uur per week.

Locatie

Delfzijl

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
  • Schoonmaak
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 11-09-2020
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam
23-09-2020
inScheemda

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl