Reiniger scheepswerf

Nieuw

Introductie

Op korte termijn zoeken wij versterking! We zoeken een collega die zich bezig wil houden met het reinigen van de schepen en hiernaast slijpwerkzaamheden wil uitvoeren.

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik je graag verder.
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Reiniger scheepswerf

Bij het reinigen van de schepen werk je voornamelijk op hoogte en in kleine ruimtes.

  • Het schoonspuiten van bestaande en nieuwe schepen
  • Slijpwerkzaamheden

Je werkt van maandag t/m vrijdag van 07:00 - 16:00.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is een classificeerbedrijf en is een begrip in de scheepvaartkringen van Delfzijl en wijde omgeving. Het bedrijf bestaat sinds 1952! En is een middelgroot, dynamisch, klant - milieu- en logistiek gericht bedrijf dat scheepswerven, overheden, particulieren en de maritieme sector een passende oplossing biedt voor haar problemen op het gebied van milieu, conservering, reiniging en logistiek.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband
  • Wekelijkse uitbetaling van salaris
  • Vakantiedagen en vakantiegeld
  • Reiskostenvergoeding €0,19 cent per gereden km
  • Afwisseling in je werkzaamheden
  • Een leuk team van collega's
  • Jaarlijks een goed gevuld kerstpakket

Wat vragen we van je

  • Je bent in het bezit van een VCA certificaat
  • Je kan werken op hoogte en in kleine ruimte
  • Je weet van aanpakken
  • Je hebt aantoonbare ervaring (industrieel) reiniger

Salarisindicatie

€2600 bruto per maand

Locatie

Delfzijl

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
  • Schoonmaak
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 08-11-2021
Contact
Milan Drent
Werk telefoon: (0592) 749 277
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl