Reiniger scheepswerf

Introductie

Wij hebben een leuke combi functie beschikbaar! Naast het reinigen van de schepen houd je je bezig met slijp werkzaamheden.

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik je graag verder.
0596-542504
mara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Reiniger scheepswerf

Bij onze opdrachtgever werk je voornamelijk op hoogte en in kleine ruimtes. Je hebt veel afwisseling in je werkzaamheden.

  • Het schoonspuiten van bestaande en nieuwe schepen
  • Slijpwerkzaamheden

Je werkt van maandag t/m vrijdag van 07:00 - 16:00.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is een classificeerbedrijf en is een begrip in de scheepvaartkringen van Delfzijl en wijde omgeving. Het bedrijf bestaat sinds 1952! En is een middelgroot, dynamisch, klant - milieu- en logistiek gericht bedrijf dat scheepswerven, overheden, particulieren en de maritieme sector een passende oplossing biedt voor haar problemen op het gebied van milieu, conservering, reiniging en logistiek.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband
  • Wekelijkse uitbetaling van salaris
  • Vakantiedagen en vakantiegeld
  • Reiskostenvergoeding (€0,19 cent per gereden km)
  • Afwisseling in je werkzaamheden
  • Een leuk team van collega's
  • Jaarlijks een goed gevuld kerstpakket

Wat vragen we van je

  • Je bent in het bezit van een VCA certificaat
  • Je kan werken op hoogte en in kleine ruimte
  • Je weet van aanpakken
  • Je hebt aantoonbare ervaring (industrieel) reiniger

Salarisindicatie

€2600 bruto per maand

Locatie

Farmsum

Contactpersoon

M Steneker
T: +596 542 504
Meer informatie
Adres
Venjelaan 17, 9936BR Farmsum
Vakgebied
  • Techniek
  • Schoonmaak
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-04-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-04-2021
inGroningen
29-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl