Renovatie en Restauratie Timmerman

Introductie

We zijn op zoek naar een timmerman, gespecialiseerd in restauratie en renovatie. Als timmerman ga je aan de slag voor een klein bouwbedrijf, gespecialiseerd in restauratie en renovatie. Ambachtswerk vraagt om specialisten en daarom krijg je de kans om je als timmerman binnen het bedrijf te ontwikkelen tot deze specialist. Hebt je dus nog niet de nodige ervaring op dit vlak, maar je wil je er wel in specialiseren, dan gaan we met je aan de slag.

Wat ga je doen als timmerman

Met een klein team van specialisten worden restauratieprojecten in de provincie Groningen, Drenthe en Friesland opgepakt. Het werk bestaat voornamelijk uit het renoveren en restaureren van boerderijen, kerken en historische panden.

De kwaliteit van het geleverde werk is hierbij uiteraard het belangrijkste uitgangspunt. Dat de kwaliteit hoog in het vaandel staat, blijkt uit de vele restauratieprojecten die het bedrijf worden gegund.

Je gaat werken bij


Je gaat aan de slag voor een klein bouwbedrijf die is gespecialiseerd in restauratie en renovatie.
Je krijgt binnen het bedrijf de kans om je te ontwikkelen tot het specialisme van restauratie timmerman.
Wanneer je dus nog geen ervaring hebt binnen de renovatie/restauratie dan is dit absoluut geen probleem! Dit vak kun je werkende wijs leren bij deze opdrachtgever!

Wat bieden wij je aan

  • Inschaling conform bouw CAO
  • BPF bouw pensioen
  • 25 vakantiedagen
  • 20 ADV-dagen of een bruto ADV vergoeding
  • Wekelijkse en punctuele loonbetaling
  • Reiskostenvergoeding op basis van gereden kilometers
  • Werk met specialisten op restauratiegebied
  • Ervaring opdoen over bouwstijlen en bouwmethoden van vroeger
  • Werk in een klein team bij een gezond en leuk bedrijf

Wat vragen we van je

  • Je hebt een relevante bouwopleiding voltooid
  • Ervaring in de bouw
  • De bereidheid om het vak van restaureren te leren
  • Rijbewijs B en eigen vervoer
  • VCA (wanneer je deze niet hebt dan kun je deze behalen via Jij Uitzendbureau!)

Salarisindicatie

Salaris is € 2.925,35 bruto per maand bij een fulltime dienstverbang

Locatie

Veendam

Contactpersoon

E Bakker
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Gepubliceerd op
  • 29-06-2020
Contact
Edwin Bakker
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl