Rietdekker

Nieuw

Introductie

Wij zijn opzoek naar een rietdekker die volledig zelfstandig aan de slag kan bij een moderne rietdekkersbedrijf in Friesland!

Wat ga je doen als Rietdekker

Je gaat aan het werk als allround rietdekker. Dit wil zeggen dat je werkzaamheden zullen bestaan uit;

  • Het aanbrengen van nieuwe daken;
  • Alle voorkomende timmerwerkzaamheden;
  • Onderhoud aan bestaande daken;
  • Mostbestrijding;
  • Schoonmaak ;

Je gaat werken bij

Bij een opdrachtgever die met vakmanschap al jarenlang een begrip is in de wereld van het rietdekken. Naast het rietdekken gebeuren ook alle voorkomende timmerwerkzaamheden, hiermee kunnen allerlei projecten worden gerealiseerd voor de klant. Want de klant, die staat centraal! Wat dit bedrijf onderscheidt met andere bedrijven is nazorg. Jaarlijks worden de aangebrachte daken kosteloos geinspecteerd om grootschalig onderhoud voor te zijn. Omdat het een eenmanszaak is ga je rechtstreeks samen werken met de eigenaar.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime functie voor langere periode;
  • Je salaris wordt wekelijks overgemaakt;
  • Reiskosten 0,19 € per gereden km;
  • ADV dagen;
  • Vakantiegeld en reserveringen;

Wat vragen we van je

  • Relevante werkervaring als rietdekker;
  • Je bent in bezit van een VCA certificaat;
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs B en eigen vervoer;

Salarisindicatie

Salaris van maximaal €2500,- bruto per maand op basis van 40 uur per week.

Locatie

Drachten

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Friesland
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 15-09-2020
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl