Rietdekker leerling Hoogeveen

Introductie

Wil jij het mooie vakmanschap van rietdekken leren? Wij zoeken gemotiveerde werkers voor een rietdekkers bedrijf in Hoogeveen!

Wat ga je doen als Rietdekker leerling Hoogeveen

Als leerling rietdekker krijg je alles mee van het vak rietdekken. Samen met een ervaren rietdekker ga je op pad, werk je in de buitenlucht aan de mooiste projecten. Je gaat samen werken aan projecten zoals het plaatsen van nieuw riet, onderhoud of renovatie op daken. Als leerling rietdekker heb jij doorgroei mogelijkheden. Het rietdekken is een kunst waarbij kwaliteit erg belangrijk is. Je leert alle kneepjes van het vak.

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een rietdekkers bedrijf dat al generaties lang in het vak zit. Het is een gezellig bedrijf met een platte structuur waarin iedereen elkaar goed kent. Het vak rietdekken is een echt ambachtsvak dat voor komende jaren erg gewild is.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris van € 12,87 bruto per uur
  • Full time werk op de mooiste locaties in de buitenlucht
  • Je krijgt wekelijks je salaris uitbetaald
  • 12 ADV dagen
  • 24 vakantiedagen en 8% vakantiegeld
  • Een baan waar je veel kan leren

Wat vragen we van je

  • Je wil graag het vak leren als rietdekker
  • Je bent in het bezit van een B rijbewijs en eigen vervoer

Salarisindicatie

€12,87 bruto per uur.

Locatie

Hoogeveen

Contactpersoon

Drent
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 08-05-2020
Contact
Milan Drent
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl