Scheepswerf reiniger

Nieuw

Introductie

Zoek jij een combinatie functie? Naast het reinigen van schepen houd jij je bezig met slijp werkzaamheden!

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik je graag verder.
0596-542504 | barbara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Scheepswerf reiniger

In deze functie voer je vooral werkzaamheden uit in kleine ruimtes. Daarnaast is het ook van belang dat je geen hoogtevrees hebt want je voert ook werkzaamheden uit op hoogte.

Je werkzaamheden bestaan uit:

  • het schoonspuiten van bestaande en nieuwe schepen
  • slijpwerkzaamheden

Je werkdagen zijn van maandag t/m vrijdag van 07:00 - 16:00 uur.

Je gaat werken bij

een classificeerbedrijf, een begrip in de scheepvaartkringen rondom Delfzijl en dat bestaat sinds 1952! Het bedrijf biedt scheepswerven, overheden, particulieren en de maritieme sector een passende oplossing voor haar problemen op het gebied van milieu, reiniging en logistiek.

Wat bieden wij je aan:

  • fulltime dienstverband
  • wekelijkse uitbetaling van salaris
  • vakantiedagen en vakantiegeld
  • reiskostenvergoeding
  • een gezellig team met collega's

Wat vragen we van je?

  • Je bent in het bezit van een VCA certificaat
  • Je kan werken op hoogte en in kleine ruimte
  • Je weet van aanpakken
  • Je hebt aantoonbare ervaring (industrieel) reiniger

Salarisindicatie

€2600 bruto per maand op basis van 40 uur per week.

Locatie

Farmsum

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Adres
Venjelaan 17, 9936 BR Farmsum
Vakgebied
  • Techniek
  • Schoonmaak
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-06-2022
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-06-2022
inAssen
02-06-2022
inStadskanaal
02-06-2022
inSumar
02-06-2022
inGarnwerd
02-06-2022
inTerschelling
02-06-2022
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl