Schilder

Reageer nu!

Introductie

Ervaring als schilder en woon je in de omgeving van Assen of Groningen? Waar wacht je nog op? Laat je gegevens bij ons achter en ga morgen aan de slag!

Wat ga je doen als Schilder

  • Binnen- en buitenschilderwerk
  • Schuren
  • Gronden
  • Lakken
  • Sausen.

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een vastgoed en onderhoudsbedrijf die veel schildert in de stad en regio Groningen. Het schildersbedrijf kent een gezellige en nuchtere sfeer. Je kan een auto meekrijgen van het schildersbedrijf en weet netjes met klanten om te gaan. Je werkt in een team van 5 - 10 schilders. Het bedrijf werkt regelmatig met koppels van 2 personen.

Het schildersbedrijf kent moderne schilder technieken en staat voor vakkundige afwerking voor zowel groot- en kleinschalige projecten in Noord- Nederland. Het schildersbedrijf kent al meer dan 30 jaar ervaring als het gaat om schilderwerk.

Wat bieden wij je aan

  • Goed salaris conform schilders cao €16 - €19 bruto per uur
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 cent per kilometer
  • Je gaat werken als schilder bij een leuk bedrijf met gezellige collega's
  • Bij goed werken optie bedrijfsauto van het schildersbedrijf
  • Je krijgt jouw salaris wekelijks uitbetaald
  • Binnen 1 jaar kans op vast contract bij schildersbedrijf
  • Jaarlijkse bedrijfsuitjes en goede arbeidsvoorwaarden van Jij Uitzendbureau (kerstpakket, jubileums)

Wat vragen we van je

  • beheerst alle facetten van het schildersvak
  • heeft ruime aantoonbare relevante werkervaring
  • werkt netjes en gestructureerd
  • beschikt over sociale omgangsvormen
  • is representatief en communicatief vaardig
  • is in het bezit van een rijbewijs
  • is in bezit van gezeldiploma schilderen
  • is in bezit van VCA

Salarisindicatie

€2700 - €3300 bruto per maand

Locatie

Assen

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 04-05-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-04-2021
inGroningen
29-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl