Schilder

Nieuw

Introductie

Wij zijn op zoek naar een schilder bij particulieren!

Meer informatie?
050-5470050 | 06-15553065 (Whatsapp)
inge@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Schilder

Je gaat werken bij particuliere in de omgeving van Groningen. Het gaat om renovatie werkzaamheden.

Een greep uit de werkzaamheden:

  • Binnen- en buitenschilderwerk
  • Schuren
  • Gronden
  • Lakken
  • Sausen

Je gaat werken bij

Het is een dynamisch schildersbedrijf met veel ervaring. Het bedrijf werkt hoofdzakelijk in de renovatie. Je gaat samen werken met de eigenaar van het bedrijf!

Wat bieden wij je aan

  • Salaris €16 - €19 bruto per uur
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 km
  • Wekelijks krijg jij je salaris uitbetaald
  • Passende opleidingsmogelijkheden (VCA)
  • Opbouw vakantiedagen en 8,33% vakantiegeld
  • Wij werken met korte lijnen. Je krijgt je eigen contactpersoon binnen JIJ die altijd goed bereikbaar is
  • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden (zoals persoonlijke beschermingsmiddelen en een kerstpakket)

Wat vragen we van je

  • Je kan zelfstandig werken als schilder
  • Je bent in bezit van een rijbewijs B

Salarisindicatie

€ 16 - 19 bruto per uur.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Opleidingsniveau
  • B.O
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-09-2022
Contact
Inge Hoekstra
Werk telefoon: (050) 5470 050
Anderen bekeken ook
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl