Schilder leerling

Reageer nu!

Introductie

Ben jij een starter op de arbeidsmarkt en geïnteresseerd in de schildersbranche? Of heb je al een beetje ervaring op gedaan in het schildersvak en wil jij werken aan jouw ontwikkeling? Dan ben jij de Leerling Schilder die wij zoeken!

Meer informatie? We helpen je graag verder.
Tel: 0599-631900| Whatsapp: 06-46171189
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Schilder leerling

Als leerling schilder is het belangrijk dat je gemotiveerd bent en laat zien dat je verder wil leren. Het bedrijf biedt de juiste begeleiding en mogelijkheid om door te groeien, zodat jij voor de langere termijn aan de slag kan. De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit:

  • Voorbereidend werk (Afplakken en schuren);
  • Gronden;
  • Sausen en Lakken;
  • Natuurlijk schilderen.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is een glasservice- en schildersbedrijf, gevestigd in Oost-Groningen. De medewerkers zijn vakmensen en op de hoogte van alle technieken en materialen. Ze doen zowel binnen- en buitenschilderwerk. Het bedrijf heeft een groot assortiment met isolatieglas die ze plaatsen bij zowel particulieren als bedrijven.

Wat bieden wij je aan

Naast een uitdagende functie met veel afwisseling bieden wij:

  • Een uitstekend salaris tussen €1200 en €1900 (afhankelijk van je werkervaring);
  • Reiskostenvergoeding per gemaakte km;
  • Doorgroeimogelijkheden naar o.a. Assistent Schilder en Zelfstandig Schilder;
  • Goede werksfeer;
  • Je komt te werken in goede werkcondities;
  • Kans op overname door de opdrachtgever.

Wat vragen we van je

Als Leerling Schilder vragen wij het volgende van jou:

  • Afgeronde opleiding tot schilder;
  • Enige ervaring is een must.
  • In het bezit van een geldig VCA diploma of bereid die via ons te halen;
  • Gemotiveerd om het vak verder te willen leren;
  • Een rijbewijs en eigen vervoer zijn een pre;
  • Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken;
  • We verwachten dat jij je verantwoordelijkheid neemt.

Salarisindicatie

Tussen de €13,00 - €14,00

Locatie

Winschoten

Contactpersoon

M Nieveen
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 19-04-2021
Contact
Marloes Nieveen
Voor een leuke baan in de bouw mag je bij mij aankloppen. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-04-2021
inGroningen
29-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl