Schilder regio Hoogeveen

Meerdere functies beschikbaar

Introductie

Ben jij graag aan het schilderen en heb jij ervaring? Wij zoeken verschillende schilders die meteen aan de slag kunnen!

Wat ga je doen als Schilder regio Hoogeveen

Als volwassen schilder ga jij zowel zelfstandig als in teamverband schilderen. Jij bent een volledige schilder die kwaliteit hoog in het vaandel heeft. Met afwisselende schilder projecten weet jij altijd het mooiste werk af te leveren. Dit begint bij goede voorbereiding en eindigt met secuur schilderwerk. De klussen zijn afwisselende projecten van binnen en buiten schilderwerk afhankelijk van je ervaring. Dit geldt ook voor nieuwbouw en particulier.

Je gaat werken bij

Je gaat voor een familiebedrijf werken in de regio Hoogeveen. Het schilderen is echt vakmanschap. Het bedrijf kent een gezellige sfeer onder de collega´s. De werkweek beginnen op maandag met een bak koffie en afsluiten met elkaar op vrijdag met een biertje.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband;
  • Salaris conform schilders cao €14 - €18 bruto per uur;
  • Reiskostenvergoeding;
  • Je salaris wordt wekelijks overgemaakt;
  • Uitzicht op een vaste aanstelling.

Wat vragen we van je

  • Je hebt relevante werkervaring als schilder
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs B

Salarisindicatie

Tussen de €2300 - 2700 bruto per maand

Locatie

Hoogeveen

Contactpersoon

Drent
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • > 3 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 12-12-2019
Contact
Milan Drent
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-01-2020
inMeppel
29-01-2020
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl