Schilder ZZP

Nieuw

Introductie

Wil jij aan het werk als schilder zzp? Kom aan het werk bij een mooi schildersbedrijf waarbij je veel schilderwerk verricht voor de nieuwbouw in de provincie Drenthe. Je kunt denken aan scholen, appartementen complexen, gebouwen en bedrijven. Natuurlijk werk je in een professioneel team van schilders! Reageer snel!

Wat ga je doen als Schilder ZZP

Als schilder verricht je ook schilderwerk en alle werkzaamheden die nodig zijn om mooi schilderwerk neer te zetten. Je kunt hierbij denken aan:
  • Het verwijderen van oude verflagen
  • Schuren van kozijnen of deuren
  • Plamuren van muren
  • Mengen van verf
  • Schilderwerk in oppervlakte en in hoeken
  • Na het gronden kun je deuren aflakken.

Je gaat werken bij

Ben jij een vakbekwame ZZP schilder en heb jij nog tijd in de planning om werk aan te nemen namens een uitgesteld of geannuleerd project? Of wil je werk achter de hand hebben voor het geval dat? Laat het ons weten dan kunnen wij vast iets voor je betekenen!

Je gaat werken voor een schildersbedrijf in de regio Drenthe. Het schildersbedrijf kent in totaal ruim 17 schilders die aan het werk zijn. Zo is het een schildersbedrijf die nuchter is, waarbij iedereen elkaar kent. Het is een familie bedrijf waarbij vader en zoon meewerken binnen het bedrijf. Je kan mooi doorgroeien binnen het schildersbedrijf afhankelijk van waar jouw ambities liggen. Het bedrijf staat open voor enthousiaste schilders die graag hun schilder talenten laat zien.

Wat bieden wij je aan

  • Tarief in overleg
  • We stellen jouw facturen op!
  • We hebben een betalingstermijn van 7 dagen, je hoeft dus niet meer achter je geld aan!
  • Uitdagende en mooie projecten in Groningen en Drenthe

Wat vragen we van je

  • Je hebt relevante werkervaring als schilder
  • Je bent een vakman en kunt zelfstandig werken
  • Je bent in het bezit van een B rijbewijs, eigen vervoer en gereedschap
  • Je bent in het bezit van een VCA, KvK inschrijving en bedrijfsaansprakelijkheidsverzekering

Salarisindicatie

Tarief in overleg

Locatie

Assen

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Vakgebied
  • ZZP
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 25-05-2022
Contact
Milan Drent
Werk telefoon: (0592) 749 277
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-06-2022
inAssen
02-06-2022
inStadskanaal
02-06-2022
inSumar
02-06-2022
inGarnwerd
02-06-2022
inTerschelling
02-06-2022
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl