Schoonmaak kantoor

Nieuw

Introductie

Voor een kantoorpand gevestigd in Assen zoek ik een (ervaren) schoonmaker voor 1 dag in de week. Wil je wat bijverdienen naast je werk/studie? Ben jij per direct beschikbaar voor een langere periode? Dan ben ik opzoek naar jou, wacht niet langer en neem contact met mij op!

Contactgegevens:
Mail: Julia@jij-uitzendbureau.nl
Tel: 050-5470050 (tot 17:30)
Mobiel: 06-15511612 (Whatsapp) (tot 17:30)

Wat ga je doen als Schoonmaak kantoor

Het werken is voor een langere tijd zonder einddatum. Je gaat bij voorkeur op vrijdagavond voor 1 uur het pand schoonmaken. Mocht het vrijdagavond niet lukken, dan zou je ook in het weekend het kantoor kunnen schoonmaken, lekker flexibel!

Je gaat werken bij

Onze klant is een technisch detacheringsbureau door het gehele land. Het bedrijf heeft meerdere vestigingen. Voor de locatie in Assen zijn ze opzoek naar een schoonmaker. Op dit kantoor zit een kleinschalig team waarbij jij zorgt dat zij in een schone werkomgeving aan de slag kunnen om hun potentiële kandidaten en opdrachtgevers te spreken.

Wat bieden wij je aan

  • Functie voor langere tijd waar geen einddatum is.
  • Wekelijkse óf maandelijks verloning, de keuze ligt bij jou.
  • Goed inwerkprogramma waar je uiteindelijk zelfstandig gaat werken;
  • Eigen contactpersoon bij de klant en Jij Uitzendbureau die goed bereikbaar is via telefoon, e-mail of WhatsApp;
  • Salaris van €11,44 bruto per uur

Wat vragen we van je

  • Voor langere periode beschikbaar
  • Woonachtig in de omgeving van Assen
  • Ervaring in de schoonmaak is een pre, maar geen vereiste
  • Per direct beschikbaar

Salarisindicatie

11,44 per uur

Locatie

Assen

Contactpersoon

Meer informatie
Adres
Korenmaat 7A, 9405 TL Assen
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 05-11-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl