Schoonmaak Siddeburen

Reageer nu!

Introductie

Woon je in de buurt van Siddeburen of heb je een rijbewijs en ben je op zoek naar een baan? Voor een basisschool in Siddeburen zijn we op zoek naar een schoonmaker voor een langere periode.

Ben je hierin geïnteresseerd, dan hoor ik het graag!

Bernice@jij-uitzendbureau.nl of 06-15511612

Wat ga je doen als Schoonmaak Siddeburen

Samen met een collega ga je er voor zorgen dat de school elke dag weer schoon uit ziet. Jij bent verantwoordelijk voor de dagelijkse schoonmaak van de lokalen, gangen en sanitair. Verder zijn er ook nog andere specifieke locatie gerichte werkzaamheden die uitgevoerd moeten worden. De werkdagen zijn van maandag t/m vrijdag en in totaal 2 uur per dag.

Je gaat werken bij

Onze klant is een actief lerende organisatie die haar dienstverlening steeds proactief verbetert en waar medewerkers zich kunnen ontwikkelen en met veel plezier werken.

Wat bieden wij je aan

  • Bruto uur loon van €11,83 per uur
  • Een parttime functie waarbij je direct aan de slag kan
  • Een functie in de schoonmaak waarbij je in de middag aan het werk gaat
  • 8,33% vakantiegeld en opbouw van de vakantiedagen
  • Na 8 (gewerkte) weken pensioenopbouw
  • Wekelijks óf maandelijks je salaris
  • Bevalt het van beide partijen goed, dan is kans op een contract bij de opdrachtgever aanwezig.
  • Voor langere periode bij een vast pand werken
  • Zou je meer willen werken? Dan gaan wij met en voor jou op zoek naar meer uren
  • Je krijgt je eigen contactpersoon binnen Jij Uitzendbureau en is beschikbaar via Whatsapp, e-mail en telefoon
  • Goed te combineren met andere dagelijkse bezigheden

Wat vragen we van je

  • Jij bent op maandag tot en met vrijdag in de middag beschikbaar om te werken
  • Jij kan niet wachten om direct te beginnen
  • Jij woont in de omgeving van Siddeburen

Salarisindicatie

Bruto salaris van €11,83 per uur

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • Starter
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 02-06-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-06-2022
inAssen
02-06-2022
inStadskanaal
02-06-2022
inSumar
02-06-2022
inGarnwerd
02-06-2022
inTerschelling
02-06-2022
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl