Schoonmaakmedewerker ochtenddienst

Reageer nu!

Introductie

Schoonmaakmedewerker gezocht per 27 augustus op maandag van 09:00 tot 10:30 en donderdag van 09:00 tot 11:00.

Wat ga je doen als Schoonmaakmedewerker ochtenddienst

Op een dagbestedingspand in Lewenborg komt per 27 augustus twee ochtenddiensten beschikbaar. De dienst op maandag is van 09:00 tot 10:30 en op donderdag werk je van 09:00 tot 11:00. In totaal heb je daarmee een shift van 3,5 uur per week. Wat ga je doen:

  • Schoonhouden van algemene ruimtes
  • Vloeren stofzuigen en dweilen
  • Het aanwezige meubilair afnemen en schoonmaken
  • Zorgen dat de ruimtes netjes en schoon zijn voor de bewoners.

Je gaat werken bij

Het bedrijf waarvoor je aan de slag gaat heeft meerdere schoonmaakpanden in en om Groningen. Voor dit specifieke pand is het belangrijk dat je op de aangegeven tijdstippen aanwezig kan zijn en dat je goed om kan gaan met de aanwezige ouderen tijdens je werk. Maar natuurlijk zonder dat dit je van je werk afleidt.

Wat bieden wij je aan

  • Een fijne ochtendshift voor twee dagen in de week
  • Salaris van €11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder;
  • Keuze uit wekelijks óf vier wekelijkse verloning;
  • Een functie bij jou in de omgeving!
  • Kom jij niet uit met het aantal uren? Ook dan komen we graag met je in gesprek om te kijken naar andere mogelijkheden.

Wat vragen we van je

  • Je hebt minimaal zes maanden ervaring in de schoonmaak
  • Woonachtig in Lewenborg of omgeving

Salarisindicatie

Een salaris van €11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Adres
Lijzijde, 9733LA Lewenborg
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Parttime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 24-08-2020
Contact

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl