Schoonmaken portieken

Introductie

Ben je graag in beweging en hou je van schoonmaken? We zijn op zoek naar schoonmakers die de portieken willen schoonmaken bij appartementen complexen.

Mocht je meer informatie willen over deze vacature kun je mij bereiken op:

E-mail: bernice@jij-uitzendbureau.nl

Telefoonnummer: 06-15511612

Wat ga je doen als Schoonmaken portieken

Voor onze opdrachtgever zijn wij op zoek naar een schoonmaker die voor langere tijd aan de slag wil en die het leuk vind om op de fiets te stappen richting verschillende appartementencomplexen. Hou er wel rekening mee dat je de hele dag trappen op en af gaat dus een goede conditie is aan te raden. De werktijden zijn flexibel in te delen door jezelf (natuurlijk wel in overleg met de opdrachtgever). De werkdagen zijn van maandag tot en met vrijdag voor 1 á 2 uur per dag.

Je werkzaamheden zullen bestaan uit:

• Schoonmaken van portieken.
• Schoonmaak gangen, vloeren en trappenhuizen
• Schoonmaken VVE galerij, liften.
• Algemene schoonmaakwerkzaamheden

Je gaat werken bij

Schoonmaken is verfrissend werk. Zo ervaart onze klant en zijn medewerkers het werk dagelijks weer. Daarbij is schoonmaken écht een vak apart, een specialisme dat voldoening geeft. Tenminste als je het goed doet. En bij onze klant gebeurt dit goed. Zij bieden namelijk alle mogelijkheden van een schoonmaakbedrijf maar wel met de inzet en betrokkenheid van een familie bedrijf.

Wat bieden wij je aan

  • ​​​​​​Functie in de middaguren die te combineren valt met een andere baan/banen;
  • Mogelijkheid om flexibel aan de slag te gaan
  • Maar ook op vaste locatie(s) waarbij je voor langere periode aan de slag kunt gaan;
  • Je kan direct aan de slag.
  • Bij Jij Uitzendbureau werken wij met korte lijnen. Je krijgt je eigen contactpersonen die goed bereikbaar zijn via mail, Whatsapp en telefoon.
  • Wekelijkse óf maandelijks verloning, de keuze ligt bij jou.
  • Contact bij de opdrachtgever is het doel

Wat vragen we van je

  • Ervaring is mooi meegenomen, maar motivatie is belangrijker voor het werk;
  • woonachtig in Groningen of nabije omgeving.

Salarisindicatie

Bruto salaris van €11,83 per uur

Contactpersoon

Meer informatie
Adres
Suikerlaan 13, 9743 DA Groningen
Vakgebied
  • Schoonmaak
Dienstverband
  • Parttime
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
  • 1 - 3 jr.
  • 0 - 1 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
  • 25- 32 uren p.w.
  • 13 - 24 uren p.w.
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 29-06-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-08-2022
inGroningen
02-08-2022
inGroningen
02-08-2022
inStadskanaal
02-08-2022
inAssen
02-08-2022
inSumar
02-08-2022
inGarnwerd

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl