Schoonmaker 1,5 uur maandag ochtend

Reageer nu!

Introductie

Voor iedere maandag van 07:30 tot 09:00 zijn wij op zoek naar een ervaren schoonmaker. Een ideale functie om erbij te doen!

Wat ga je doen als Schoonmaker 1,5 uur maandag ochtend

Je gaat aan de slag op een vast pand voor anderhalf uur per week. Het gaat om een kantoorpand gelegen op het Suikerunieterrein. Ervaring is wel belangrijk want het is een groot pand wat je met één ander persoon schoon houdt. De werkzaamheden die je o.a. uitvoert zijn:
  • Toiletten schoonmaken
  • Vloer vegen en dweilen
  • Prullenbakken legen en schoonmaken
  • Keuken afnemen en schoonmaken
  • Andere voorkomende werkzaamheden

Je gaat werken bij

Het pand waar je gaat werken heeft een oppervlakte van 500m2 en bestaat uit verschillende werkplekken. Er wordt overdag gewerkt dus op maandag zorg jij ervoor dat de collega's schoon de week kunnen starten. Samen met een ervaren voorvrouw maak jij de klus klaar!

Wat bieden wij je aan

  • Een vast pand op de maandag ochtend
  • Anderhalf uur per week voor onbepaalde tijd
  • Wekelijkse of vier wekelijkse verloning
  • Salaris van €11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder
  • Vast contactpersoon bij ons
  • Interesse in meer pandjes? Wij kijken graag met je naar de mogelijkheden

Wat vragen we van je

  • Je kan de locatie makkelijk bereiken (woonachtig in de omgeving van Groningen)
  • Minimaal drie maanden ervaring in de schoonmaak
  • Voor langere periode beschikbaar

Salarisindicatie

€11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Adres
Suikerlaan 13, 9743 DA
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Parttime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 20-08-2020
Contact

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl