Schoonmaker 3 uur per week

Introductie

Voor iedere woensdag van 09:00 - 12:00 zijn wij op zoek naar een ervaren schoonmaker. Een ideale functie om erbij te doen!

Tel: 050 - 5470050 | Whatsapp: 06-15 51 16 12
bo@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Schoonmaker 3 uur per week

Je gaat aan de slag op een vast pand voor drie uur per week. Het gaat om een kantoorpand gelegen op het Suikerunieterrein. Ervaring is wel belangrijk want het is een groot pand wat je met één ander persoon schoon houdt. De werkzaamheden die je o.a. uitvoert zijn:
  • Toiletten schoonmaken;
  • Vloer vegen en dweilen;
  • Prullenbakken legen en schoonmaken;
  • Keuken afnemen en schoonmaken;
  • Andere voorkomende werkzaamheden.

Je gaat werken bij

Het pand waar je gaat werken heeft een oppervlakte van 500m2 en bestaat uit verschillende werkplekken. Er wordt overdag gewerkt dus op woensdag zorg jij ervoor dat de collega's schoon de week kunnen starten. Samen met een enthousiaste dame maak jij de klus klaar!

Wat bieden wij je aan

  • Een vast pand op de maandag ochtend
  • Anderhalf uur per week voor onbepaalde tijd
  • Wekelijkse of vier wekelijkse verloning
  • Salaris van €11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder
  • Vast contactpersoon bij ons
  • Interesse in meer pandjes? Wij kijken graag met je naar de mogelijkheden

Wat vragen we van je

  • Je kan de locatie makkelijk bereiken (woonachtig in de omgeving van Groningen)
  • Minimaal drie maanden ervaring in de schoonmaak
  • Voor langere periode beschikbaar

Salarisindicatie

€11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Adres
Suikerlaan 13, 9743 DA
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Parttime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-04-2021
Contact
Bo Copinga
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-04-2021
inGroningen
29-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl