Schoonmaker

Nieuw

Introductie

Voor de omgeving Assen zijn wij per direct opzoek naar schoonmakers voor verschillende opdrachtgevers.

De tijden kunnen variëren en zijn in overleg met jou te bepalen! Je kunt hier 5 dagen in de week aan de slag voor 2 of 3 uren per dag. Ben jij beschikbaar in de ochtend, in de middag of in de avond na 18:00 uur? De uren worden natuurlijk wel overlegt met jou! De baan is parttime, maar door meerdere klussen te combineren kan je er een fulltime baan van maken. Ze kunnen zelfstandig zijn of in een groep.

Wat ga je doen als Schoonmaker

Doordat je op verschillende locaties kunt werken zijn de werkzaamheden ook erg verschillend. De standaard werkzaamheden die je uit gaat voeren zijn stofzuigen, dweilen en sanitair tot locatie specifieke werkzaamheden, zorg je ervoor dat alles weer schoon is om te gebruiken. Afhankelijk van je ervaring wordt gekeken waar je wordt ingedeeld. Wij zullen jou daarover tijdig informeren.

Als schoonmaker kun je ook kantoorpanden of scholen schoonhouden. Met een stel gezellige collega-schoonmakers ga je het stof te lijf. Een dienst duurt een paar uurtjes, dus werken als schoonmaker is makkelijk te combineren met bijvoorbeeld school.

Je gaat werken bij

De locaties waar je aan het werk gaat kunnen heel verschillend zijn. Denk aan een kinderopvang, kantoren, verzorgingstehuis, vakantieparken etc. Samen met jou kijken wij naar de perfecte match en mogelijkheden die er zijn voor jou.

Wat bieden wij je aan

  • Een eigen contactpersoon binnen JIJ Uitzendbureau en de opdrachtgever;
  • Mogelijkheid om op flexibele basis aan het werk te gaan;
  • Maar ook op vaste locatie;
  • Je kunt direct aan de slag;
  • Functies bij jou in de omgeving (Assen);
  • Bij goed bevallen is in dienst te treden bij de opdrachtgever aanwezig;
  • Wekelijkse óf maandelijks verloning.

Wat vragen we van je

  • Ervaring in de schoonmaak is fijn, maar motivatie is belangrijker;
  • Bij voorkeur dat je per direct beschikbaar bent, in overleg is er ook veel mogelijk!

Salarisindicatie

Als je 21 jaar en ouder bent ontvang je een brutosalaris van €11,27 per uur.

Locatie

Assen

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Parttime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
  • 13 - 24 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 08-12-2020
Contact

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl