Schoonmaker

Nieuw

Introductie

Ben jij woonachtig in Assen? Lees dan snel verder!

Tel: 050 - 5470050 | Whatsapp: 06-15 51 16 12
Email: Julia@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Schoonmaker

Werkzaamheden verschillen per locatie, maar meest voorkomende werkzaamheden zijn: stofzuigen en dweilen van de vloeren, schoonmaken meubilair en sanitair en legen van de prullenbakken. Je hoeft je geen zorgen te maken over de werkzaamheden, want je wordt altijd ingewerkt door een ervaren schoonmaker!

Je gaat werken bij

Onze klant zit gevestigd in Assen en heeft als werkgebied Noord-Nederland. Het bedrijf biedt alle mogelijkheden van een grote professionele schoonmaakorganisatie, maar doen dit wel met de inzet en betrokkenheid van een familiebedrijf.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris conform cao schoonmaak: €11,83 bruto per uur
  • Opbouw vakantiedagen en 8.33% vakantiegeld
  • Pensioenopbouw
  • Na 6 maanden is er een grote kans dat jij op contract gaat bij de opdrachtgever
  • Veel flexibiliteit : jij geeft je wensen door en wij maken de match
  • Je krijgt je eigen contactpersoon binnen Jij en de opdrachtgever die snel en makkelijk bereikbaar zijn
  • Altijd werk in jouw (bekende) omgeving.
  • Wekelijks of maandelijks je salaris gestort. Jij mag kiezen!

Wat vragen we van je

  • Ervaring in de schoonmaak is een pré, maar geen vereiste
  • Bij voorkeur ben je op korte termijn beschikbaar

Salarisindicatie

€11,83 per bruto uur voor 21 jaar of ouder

Locatie

Assen

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Dienstverband
  • Parttime
Locatie
  • Drenthe
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 13-09-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl