Schoonmaker fabriek

Nieuw

Introductie

Vanaf heden zijn wij vanwege uitbreiding van de opdracht gever op zoek naar een schoonmaak(st)er voor langere periode. Je gaat werken op een locatie waarbij kantoren en een fabriek is gevestigd. De werkdagen zijn van maandag tot en met vrijdag van 16:30 tot 20:00 uur. Je hebt dan ook een werkweek van 17,5 uur per week.

Tel: 050 - 5470050 | Whatsapp: 06-15 51 16 12
bo@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Schoonmaker fabriek

Je gaat de avond/reguliere schoonmaak doen van het bedrijf. Denk hierbij aan het schoonmaken van:

  • Kantoren;
  • toiletten;
  • ingang;
  • verkeersruimten (hal, gangen en trappenhuis);
  • prullenbakken legen.

Je gaat werken bij

De focus binnen deze organisatie richt zich op klanten en medewerkers. Onze klant heeft de ambitie klanten en medewerkers te verbinden, met hun vakmanschap als basis en met oog voor onze maatschappij. Hierin de optimale balans vinden is hun ultieme doel.

Wat bieden wij je aan

  • Een eigen contactpersoon binnen JIJ Uitzendbureau en de opdrachtgever.
  • Goed bereikbaar en altijd snel reactie van ons via: WhatsApp, telefoon en e-mail.
  • Wekelijkse óf maandelijks verloning.
  • Je kunt direct aan de slag.
  • Mogelijkheid om te combineren met andere schoonmaakvacature in de omgeving.
  • Wekelijkse óf maandelijks verloning.

Wat vragen we van je

  • Je bent beschikbaar voor langere periode
  • Je woont in de Staphorst of nabije omgeving

Salarisindicatie

€11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder.

Locatie

Overijssel

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
  • 13 - 24 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-04-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-04-2021
inGroningen
29-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl