Schoonmaker fabriek

Nieuw

Introductie

Per direct zijn wij op zoek naar een schoonmaak(st)er t/m vrijdag 12 februari 2021. Je gaat werken op een locatie waarbij kantoren en een fabriek is gevestigd. De werkdagen zijn van maandag tot en met vrijdag van 16:30 tot 20:00 uur. Je hebt dan ook een werkweek van 17,5 uur per week.

Wat ga je doen als schoonmaker?

Je gaat de avond/reguliere schoonmaak doen van het bedrijf. Denk hierbij aan het schoonmaken van:

  • Kantoren;
  • toiletten;
  • ingang;
  • verkeersruimten (hal, gangen en trappenhuis);
  • prullenbakken legen.

Je gaat werken bij

De focus binnen deze organisatie richt zich op klanten en medewerkers. Onze klant heeft de ambitie klanten en medewerkers te verbinden, met hun vakmanschap als basis en met oog voor onze maatschappij. Hierin de optimale balans vinden is hun ultieme doel.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris conform schoonmaak cao: €11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder;
  • wekelijkse verloning;
  • ronde's combineren is mogelijk;
  • je eigen contactpersoon binnen JIJ;
  • goed bereikbaar en altijd snel reactie van ons via: WhatsApp, telefoon en e-mail.

Wat vragen we van je

  • Beschikbaar gedurende deze weken;
  • woonachtig in Staphorst of nabije omgeving.

Salarisindicatie

€11,27 bruto per uur bij 21 jaar en ouder.

Locatie

Staphorst

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
  • 13 - 24 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 22-01-2021
Contact

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl