Schoonmaker fulltime

Reageer nu!

Introductie

Zoek jij naar een baan die veel afwisseling biedt, waar jij fysiek bezig bent en je leuke collega's hebt? Wij zoeken gemotiveerde aanpakkers die fulltime aan de slag willen!

Wil je meer informatie?

Tel: 050-5470050 | Whatsapp: 06-15511612

Bernice@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Schoonmaker fulltime

Elke ochtend begin je rond 07:15 uur op het kantoor van de klant, die gevestigd zit in de industriebuurt in Groningen. De dag start je samen met je collega's en een bakje koffie. Om 07:30 vertrek je samen met één of meerdere collega's in een werkbus naar de eerste klus. De werkdagen kunnen er verschillend uitzien. De ene dag kan er een ontruiming op de planning staan. Aan jullie dan de taak om het huis leeg te halen, de inboedel te vervoeren en volgens de woningen schoon te maken. De andere dag kan het zijn dat je aan de slag gaat in portieken om deze schoon te maken. Iedere dag werk je tot 16:00 uur. Je maakt een werkweek van 38 uur per week.

Je gaat werken bij

Onze klant is een hecht familiebedrijf die Noord-Nederland heeft als werkgebied. Schoonmaken zit bij ze in het bloed, al generaties lang! Naast reguliere schoonmaak heeft onze klant ook een aantal andere specialismen in huis. Denk aan: glasbewassing, gevelreiniging en vloeronderhoud. Maar ook trappenhuizen, winkelcentra en inboedels van woningen in- en uitruimen en tijdelijk opslaan. Voor jou ook veel kansen om allround schoonmaker te worden.

Wat bieden wij je aan

  • Je verdient tussen de €1800,- en €1950,- bruto per maand
  • Je bouwt 8,33% vakantiegeld op, vakantiedagen en pensioen
  • Wekelijks of maandelijks je salaris uitbetaald
  • Contact persoon binnen JIJ uitzendbureau die altijd goed bereikbaar is via whatsapp, telefoon en e-mail
  • Als het goed bevalt (van beide kanten) kan jij na 6 maanden vast in dienst bij onze klant
  • Veel afwisseling, fysiek aan de slag en leuke collega's

Wat vragen we van je

  • Woont in Groningen of in de nabije omgeving
  • Je hebt minimaal 3 maanden ervaring als schoonmaker of ervaring met ander fysiek werk
  • Je bent op korte termijn beschikbaar

Salarisindicatie

Bruto salaris tussen de €1800 en €1950 per maand

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 24-05-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-06-2022
inAssen
02-06-2022
inStadskanaal
02-06-2022
inSumar
02-06-2022
inGarnwerd
02-06-2022
inTerschelling
02-06-2022
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl